home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  

2009.02.10 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2009.02.10 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2009 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Şchiopu Andrei CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
2 Băluţoiu Diana CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
3 Brănescu Gheorghe Adrian CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
4 Buză Cristian Valentin C. N. "Gib Mihăescu", Drăgăşani Pătru Laurenţiu
5 Craia Petre Alexandru C.T. Energetic Uţă Mirela
6 Daneş Andreea Bianca CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
7 Drăghici Gheorghe Ciprian CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Dumitrescu Mihaela
8 Ghindeanu Iulia CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
9 Grigore Raluca Elena CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
10 Ionescu Paul Constantin C.N.A.LAHOVARI RM.VALCEA CATARAGA ISSABELLA
11 Jianu Bogdan Colegiul Naţional \"Alexandru Lahovari\" Rāmnicu Vālcea Ianc Simona
12 Mirea Ştefan Gabriel C. N. \"Gib Mihăescu\", Drăgăşani Pătru Laurenţiu
13 Modrescu Nicolae Bogdan CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Dumitrescu Mihaela
14 Oprea Valeriu Florin CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Dumitrescu Mihaela
15 Roman Andrei CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
16 Stănciulescu Cristian Florinel CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Antonia Haller, Mirela Mlisan, Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu
17 Stănică Constantin CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
18 Tănase Mihai Colegiul Naţional \"Alexandru Lahovari\" Rāmnicu Vālcea Ianc Simona
19 Tiugan Cristina Elena CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu, Antonia Haller, Mirela Mlisan
20 Traşcă Ştefania Eugenia CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Dumitrescu Mihaela
21 Udroiu Constantin Cristian CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Antonia Haller, Mirela Mlisan, Mălina Loghin, Ana Maria Arişanu
22 Văcăroiu Andrei CN Mircea cel Bătrān,Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu, Dumitrescu Mihaela
23 Văduva Sergiu Colegiul Naţional \"Alexandru Lahovari\" Rāmnicu Vālcea Ianc Simona
24 Zăpuc Ileana Alexandra C.N.A.LAHOVARI RM.VALCEA CATARAGA ISSABELLA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com