home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

21 martie 2009 - Rezultatele de la gimnaziu sunt FINALE !

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a


Clasa a 6-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 BB_6_03 Chirica Florin Bucuresti Kisch Mariana; Navrescu Olguta 100 50 150 calificat 
2 BR_6_05 Popa Andreea Maria Braila Toncea Cristian, Ciurea Silvia,Prus Paul 100 40 140 calificat 
3 SV_6_01 Bicsi Lucian Suceava Marcu Daniela 80 50 130 calificat 
4 BB_6_12 Stoica Vlad Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 100 28 128 calificat 
5 GL_6_01 PROFIR TUDOR Galati IORDACHI LIZETA 70 50 120 calificat 
6 PH_6_06 Marin Tiberiu Prahova Georgescu Alice 70 40 110 calificat 
7 BN_6_02 Utiu Nichita Bistrita-Nasaud Galatan Susana 50 40 90 calificat 
8 BN_6_01 Buhai Rares Bistrita-Nasaud Galatan Susana 30 50 80 calificat 
9 GJ_6_03 Calugaru Dumitru Gorj Boian Flavius, Sovaila Cristian 40 40 80 calificat 
10 IS_6_07 Rosca Valentin Iasi Sandu Gheorghe 40 40 80 calificat 
11 DJ_6_08 Stanca Ciprian Dolj Coravu Laura 40 40 80 calificat 
12 GL_6_02 ROSU ALEXANDRU Galati SOLDAN FLORIN 50 27 77 calificat 
13 MS_6_02 Dan Alexandru Mures Suteu Mariana 30 40 70 calificat 
14 CT_6_04 Ignat Ioan Constanta Mihaela Gearāp 30 40 70 calificat 
15 PH_6_03 Paraschiv George Prahova Mircea Liliana 40 30 70 calificat 
16 PH_6_09 Barbu George Prahova Mircea Liliana 40 20 60 calificat 
17 NT_6_02 CRĂCIUN ADRIAN-PETRU Neamt GĂLĂŢANU FLORIN, SMARANDA LĂCRĂMIOARA 10 50 60 calificat 
18 DJ_6_04 Miu Alexandra Dolj Preoteasa Cezar 30 30 60 calificat 
19 BB_6_11 Samer Gabriela Bucuresti Anca Knpof 10 50 60 calificat 
20 CT_6_03 Aleca Daniel Constanta Mihaela Gearāp 30 20 50 calificat 
21 BR_6_01 Crestez Paul Braila Toncea Cristian, Ileana Savu 10 40 50 calificat 
22 BB_6_05 Cristian Alexandru Bucuresti Anca Knpof 10 40 50 calificat 
23 BB_6_07 Harsan Valentin-Marius Bucuresti Cherciu Rodica 10 40 50 calificat 
24 PH_6_05 Lincan Alexandru Prahova Georgescu Alice 10 40 50 calificat 
25 BR_6_03 Musat Alin Gabriel Braila Toncea Cristian, Ciurea Silvia,Prus Paul 10 40 50 calificat 
26 IS_6_01 Netedu Andrei Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 10 40 50 calificat 
27 BH_6_01 Nicoara Ionut Bihor Nadia Lukacs 10 40 50 calificat 
28 AG_6_02 Onofre Cosmin Arges Tatulea Maria 10 40 50 calificat 
29 BB_6_10 Popa Tudor-Marian Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 0 50 50 calificat 
30 BT_6_01 POPOVENIUC MIRCEA Botosani CHIRA LILIANA 10 40 50 calificat 
31 BR_6_06 Serbanescu Teodora Braila Ileana Savu 10 40 50 calificat 
32 BZ_6_01 Suditu Thomas Cristian Buzau Petre Zugravu 10 40 50 calificat 
33 CJ_6_02 Tudorica Andrei Cluj Edmond Butyka 10 40 50 calificat 
34 DJ_6_10 Vasile Ioana Dolj Coravu Laura 10 40 50 calificat 
35 BB_6_13 Zloteanu Adrian-Nichita Bucuresti Adriana Sperlea; Anca Knopf 10 40 50 calificat 
36 IS_6_02 Andrici Cezar Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 10 30 40 calificat 
37 BB_6_06 Dutescu Cristian Bucuresti Cherciu Rodica 0 40 40 calificat 
38 PH_6_11 Matache Cristian Prahova Mircea Liliana 10 30 40 calificat 
39 DJ_6_05 Pantelimon Karla Dolj Coravu Laura 0 40 40 calificat 
40 BB_6_09 Petrescu Tudor Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 0 40 40 calificat 
41 DJ_6_06 Radulescu Adrian Dolj Coravu Laura 0 40 40 calificat 
42 CJ_6_01 Velea Alexandru Cluj Mariana Maris 10 30 40 calificat 
43 MH_6_01 Vergheleţ Maria Elena Mehedinti Zagara Ana Gabriela 0 40 40 calificat 
44 IS_6_03 Botolan Cezar Cezar Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 0 30 30  
45 SV_6_05 Meriniuc Razvan Dumitru Suceava Marius Ududec 0 30 30  
46 AG_6_01 Oncescu Andreea Arges Tatulea Maria 30 0 30  
47 IS_6_04 Pascaru Cosmin Stefan Iasi Iuscinschi Simona Ionel Maftei 0 28 28  
48 BB_6_02 Candet Andy-Cristian Bucuresti Cherciu Rodica 0 27 27  
49 MM_6_05 Bodnariuc Dan Alexandru Maramures Hotea Sorin, Bodnariuc Danut 0 21 21  
50 DB_6_01 Banu Cristian Dambovita Vlad Catalina 10 10 20  
51 PH_6_10 Ionita Bogdan Prahova Mircea Liliana 10 10 20  
52 IS_6_05 Miron Alexandru Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 10 10 20  
53 GL_6_03 MURARIU ADRIAN Galati IORDACHI LIZETA 10 10 20  
54 BB_6_04 Copetchi Stefan Bucuresti Kisch Mariana; Navrescu Olguta 0 10 10  
55 VN_6_01 Maiereanu Alexandru Vrancea Pătraşcu Maria 0 10 10  
56 DB_6_03 Sandoiu Fernando Dambovita Vitan Adrian 0 10 10  
57 GL_6_06 BULAI ALIN VLAD Galati CIOCANEL ADRIANA 0 7 7  
58 AG_6_05 Mirica Adrian Arges Tatulea Maria 0 7 7  
59 VN_6_03 Oprea Corina Vrancea Oprea Marilena 0 7 7  
60 HD_6_04 Şortan Sonia Hunedoara Tomodan Rodica 0 0 0  
61 CT_6_05 Ţenea Sabin Constanta Zugravu Violeta, Gearāp Mihaela 0 0 0  
62 VN_6_06 Alexandrescu Beatrice Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
63 VL_6_01 Andreescu Alin Cristian Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0  
64 IS_6_08 Arvinte Razvan Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 0 0 0  
65 MS_6_01 Avram Diana Mures Gorea Claudiu Cristian 0 0 0  
66 TM_6_01 Avramescu Cristian Timis Gheju Nina 0 0 0  
67 AG_6_03 Balasoiu Roxana Arges Tatulea Maria 0 0 0  
68 HD_6_01 Baltariu Richard Philips Hunedoara Haluca Viorica, Dīscă Tiberiu 0 0 0  
69 DJ_6_01 Balu Stefanel Cristinel Dolj Preoteasa Cezar 0 0 0  
70 CT_6_06 Bārsu Ionuţ Constanta Zugravu Violeta Rusu Anda 0 0 0  
71 MM_6_01 Bedeoan Alexandru Maramures Bodnariuc Danut 0 0 0  
72 VL_6_02 Bejenariu Teodora Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0  
73 CT_6_02 Bilal Tarik Kaan Constanta Mihaela Gearāp 0 0 0  
74 CT_6_01 Bilal Iman Munire Constanta Mihaela Gearāp 0 0 0  
75 SV_6_02 Birzu Loredana Suceava Pintea Eugen 0 0 0  
76 VN_6_05 Bogoi Andrada Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
77 NT_6_01 BOSĀNCEANU MATEI Neamt NOUR GEORGETA 0 0 0  
78 SV_6_03 Bradatan Olimpia Suceava Bradatan Claudita 0 0 0  
79 VN_6_02 Burgă Alexandru Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
80 BB_6_01 Buturuga Alexandra Bucuresti Anca Knpof 0 0 0  
81 SV_6_04 Campan Beatrice Suceava Bradatan Claudita 0 0 0  
82 BN_6_04 Carcu Bogdan Bistrita-Nasaud Strugar Simion 0 0 0  
83 DB_6_02 Catana Adrian Dambovita Vlad Catalina 0 0 0  
84 AG_6_10 Ceausescu Catalin Arges Vlad Marian 0 0 0  
85 BC_6_01 CERBU GABRIEL Bacau VIERU ILIE 0 0 0  
86 VN_6_11 Cheşche Bogdan Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
87 IS_6_09 Cibotariu Sofia Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 0 0 0  
88 BN_6_05 Cicedea Andrei Bistrita-Nasaud Strugar Simion 0 0 0  
89 MM_6_02 Cincilei Daniela Maramures Bodnariuc Danut 0 0 0  
90 GJ_6_01 Ciobanu Elena Daiana Gorj Sisiroi Adrian 0 0 0  
91 GL_6_07 CIUBOTARIU COSMIN LUCIAN Galati CIOCANEL ADRIANA 0 0 0  
92 HD_6_03 Ciubotaru Alisa Hunedoara Tomodan Rodica 0 0 0  
93 GJ_6_04 Ciunghia Radu Gorj Pera Mihaela 0 0 0  
94 HD_6_02 Codeescu Valentin Adrian Hunedoara Haluca Viorica, Dīscă Tiberiu 0 0 0  
95 VN_6_09 Condrea Cristian Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
96 CT_6_08 Cretu Andrei Constanta Iusuf Narcis 0 0 0  
97 CT_6_09 Cristea Andrei Catalin Constanta Iusuf Narcis 0 0 0  
98 VN_6_10 Crivaţ Georgiana Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
99 BC_6_03 DANILA IRINA MARIA Bacau CHELBA MARIA 0 0 0  
100 VN_6_07 Dediu Marius Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
101 OT_6_04 Dragan Cosmin Olt Valman Roxana 0 0 0  
102 BR_6_02 Dumitrescu George Braila Turiac Evelina 0 0 0  
103 BV_6_01 DUMITRU George Brasov OANA Claudia 0 0 0  
104 BH_6_03 Farcas Andrada Bihor 0 0 0  
105 VL_6_03 Gavrilescu Marius Valcea MANEA AURELIA 0 0 0  
106 MM_6_03 Gherhes Andrei Maramures Bodnariuc Danut 0 0 0  
107 OT_6_02 Ghimisi Alexandru Cristian Olt Ghimisi Marcel Catalin 0 0 0  
108 DJ_6_02 Giju Robert Dolj Coravu Laura 0 0 0  
109 DJ_6_03 Goiceanu Alexandru Dolj Coravu Laura 0 0 0  
110 CT_6_07 Grasu Lidia Constanta Zugravu Violeta 0 0 0  
111 IS_6_10 Grigoriu Anca Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 0 0 0  
112 BH_6_02 Halalai Tudor Bihor Nicoleta Vaida 0 0 0  
113 CL_6_01 Harton Claudiu Calarasi Groapa Constantin, Serban Gabriela 0 0 0  
114 BN_6_06 Lacatusu Alex Bistrita-Nasaud Strugar Simion 0 0 0  
115 PH_6_04 LEONTE HORIA Prahova GEORGESCU ALICE 0 0 0  
116 VN_6_04 Loghin Laura Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
117 NT_6_03 LUNGU ALINA Neamt SMARANDA LĂCRĂMIOARA 0 0 0  
118 BB_6_08 Malcica Teodor Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 0 0 0  
119 OT_6_03 Manea Marius Olt Valman Roxana 0 0 0  
120 AG_6_11 Manoloiu Alexandru Arges Vlad Marian 0 0 0  
121 MH_6_03 Marghescu Gabriel Mehedinti Creţescu Rodica Angelica 0 0 0  
122 BC_6_02 MATA SERBAN Bacau CHELBA MARIA 0 0 0  
123 AG_6_07 Meirosu Cristina Arges Ghiordunescu Gratiela 0 0 0  
124 PH_6_07 MINESCU ANDREI Prahova GEORGESCU ALICE 0 0 0  
125 VL_6_04 Moşteanu Deaconu Andrei Valcea Badea Alin 0 0 0  
126 TM_6_02 Molin Andy Timis Gheju Nina 0 0 0  
127 GL_6_04 MORARU VLAD Galati IORDACHI LIZETA 0 0 0  
128 MM_6_04 Muntean Sam Maramures Bodnariuc Danut 0 0 0  
129 VN_6_08 Munteanu Andrei Vrancea Oprea Marilena 0 0 0  
130 BR_6_04 Mustata Catalin Braila Turiac Evelina 0 0 0  
131 DB_6_05 Neacsu Maria Dambovita Cirstea Nicoleta 0 0 0  
132 MH_6_05 Nicolicioiu Armand Mehedinti Creţescu Rodica Angelica 0 0 0  
133 MH_6_02 Ochea Alin Mehedinti Creţescu Rodica Angelica 0 0 0  
134 IL_6_01 Olteanu Alexandru Ialomita Şcheaua Liliana 0 0 0  
135 AG_6_08 Onofrei Vlad Arges Ghiordunescu Gratiela 0 0 0  
136 MH_6_04 Păcală Georgiana Mehedinti Creţescu Rodica Angelica 0 0 0  
137 PH_6_08 Pana Tiberiu Prahova Georgescu Alice 0 0 0  
138 PH_6_01 Pascu Ioana Sofia Prahova Pascu Olivia 0 0 0  
139 VL_6_05 Pavăl Teodor Valcea Mlisan Mirela 0 0 0  
140 SV_6_07 Pitu Mihai Suceava Bradatan Claudita 0 0 0  
141 AG_6_06 Popa Andrei Arges Ghiordunescu Gratiela 0 0 0  
142 GL_6_08 PRODAN MARIUS Galati CIOCANEL ADRIANA 0 0 0  
143 SB_6_01 Prodan Ioana Sibiu Popa Virginia, Secăreanu Versavia, Isailă Lucia 0 0 0  
144 SJ_6_01 Puşcaş Sergiu Salaj Bolba Monica 0 0 0  
145 GL_6_05 PUIU ADRIAN Galati IORDACHI LIZETA 0 0 0  
146 PH_6_02 Radu Corina Prahova Pascu Olivia 0 0 0  
147 BN_6_03 Rānja Alexandra Bistrita-Nasaud Nelca Mirela 0 0 0  
148 DJ_6_07 Salceanu Nora Dolj Coravu Laura 0 0 0  
149 AG_6_04 Satirbasa Andrei Arges Tatulea Maria 0 0 0  
150 VL_6_06 Sofianu Nicolae Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0  
151 PH_6_12 Stan Andrei Prahova Mircea Liliana 0 0 0  
152 OT_6_01 Stanciou Teodor Olt Catanoiu Camelia 0 0 0  
153 DJ_6_09 Stanescu Alexandru Dolj Preoteasa Cezar 0 0 0  
154 IS_6_11 Stoian Victor Andrei Iasi Iuscinschi Simona Ionel Maftei 0 0 0  
155 SV_6_08 Suiu Ciprian Constantin Suceava Ududec Marius/Stefanescu Narcisa 0 0 0  
156 TM_6_03 Surdea Vlad Timis Gheju Nina 0 0 0  
157 CJ_6_03 Toderean Bianca Cluj Gyongyi Pastina-Szabo 0 0 0  
158 CT_6_10 Tudor George Constanta Iusuf Narcis 0 0 0  
159 VL_6_07 Tudora Ştefan Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0  
160 NT_6_04 TUDOSE ALEXANDRU Neamt NOUR GEORGETA 0 0 0  
161 GJ_6_02 Vaduva Andreea Gorj Capatina Oana 0 0 0  
162 BR_6_07 Vasile Andrei Braila Ileana Savu 0 0 0  
163 IL_6_02 Vasilescu Ioan Ialomita Şcheaua Liliana 0 0 0  
164 NT_6_05 VERDEANU ALEXANDRU Neamt NOUR GEORGETA 0 0 0  
165 VL_6_08 Vinereanu Razvan Valcea Dumitrescu Ovidiu 0 0 0  
166 IS_6_06 Vlad Victor Iasi Ivasc Cornelia Tibu Mirela 0 0 0  
167 DB_6_04 Zuga Vlad Dambovita Vlad Catalina 0 0 0  


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com