home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

21 martie 2009 - Rezultatele de la gimnaziu sunt FINALE !

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a

Clasa a 7-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 GL_7_02 DIMITRIU PETRU Galati SOLDAN FLORIN 100 100 200 calificat 
2 IS_7_02 Filimon Marta Iasi Maftei Ionel Ivasc Cornelia 100 100 200 calificat 
3 BB_7_08 Gheorghe Mihai-Dan Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 100 100 200 calificat 
4 BB_7_18 Taloi Bogdan Bucuresti Kisch Mariana 100 100 200 calificat 
5 MM_7_01 Tiplea Tudor Maramures Bobosan Raluca, Rosca Ovidiu, Bodnariuc Danut 100 100 200 calificat 
6 IS_7_01 Tucar Liana Iasi Emanuela Cerchez Marinel Serban 100 100 200 calificat 
7 BB_7_22 Zaharia Cristian Bucuresti Cherciu Rodica 100 100 200 calificat 
8 BB_7_06 Frasineanu Vlad-Catalin Bucuresti Boca Valentin; Cherciu Rodica 100 90 190 calificat 
9 BB_7_07 Gegea Dragos Bucuresti Kisch Mariana 100 90 190 calificat 
10 DJ_7_01 Murtaza Alexandru Dolj Coravu Laura 100 90 190 calificat 
11 BB_7_15 Posdarascu Eugenie-Daniel Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 100 90 190 calificat 
12 PH_7_05 Cremarenco Diana Prahova Lica Dana 100 80 180 calificat 
13 PH_7_04 Savulescu Roxana Prahova Lica Dana 100 80 180 calificat 
14 PH_7_01 Vlad Costin Prahova Dragomirescu Cristina 100 80 180 calificat 
15 BB_7_01 Andreescu Mihai-Iulian Bucuresti Cherciu Rodica 100 70 170 calificat 
16 VL_7_03 Vulpe Razvan Nicolae Valcea Ciumageanu Constantin 100 70 170 calificat 
17 BR_7_02 Toma Theodor Braila Ileana Savu 93 70 163 calificat 
18 BB_7_13 Neagu Rares Florian Bucuresti Kisch Mariana 100 60 160 calificat 
19 VL_7_02 Suciu Ioan Valcea Mălina Loghin 100 50 150 calificat 
20 BB_7_21 Voicu-Moldoveanu Andrei-Radu Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 100 40 140 calificat 
21 BB_7_05 Bica Ioana Bucuresti Kisch Mariana 100 30 130 calificat 
22 BB_7_10 Gramatovici Stefan-Cosmin Bucuresti Cherciu Rodica; Boca Valentin 100 30 130 calificat 
23 CT_7_02 Moroianu Stefania Constanta Zugravu Violeta, Ravoiu Daniela 100 30 130 calificat 
24 IS_7_03 Scanteie Sebastian Iasi Miron Lucia 100 30 130 calificat 
25 BB_7_19 Tran Bach Hai Bucuresti Kisch Mariana 100 30 130 calificat 
26 BB_7_03 Balalau Andrei-Gheorghe Bucuresti Cherciu Rodica 100 20 120 calificat 
27 PH_7_09 Bucur Radu Prahova Lica Dana 100 20 120 calificat 
28 SV_7_04 Marcu stefan Ovidiu Suceava Marcu Daniela 100 20 120 calificat 
29 PH_7_03 Matei Andrei Prahova Lica Dana 100 20 120 calificat 
30 IS_7_06 Rusu Alexandru Iasi Emanuela Cerchez Marinel Serban 100 20 120 calificat 
31 PH_7_08 Stanescu Teodor Prahova Lica Dana 100 20 120 calificat 
32 BB_7_14 Nechita Laura Bucuresti Kisch Mariana 100 10 110 calificat 
33 IS_7_04 Ungureanu Silviu Iasi Miron Lucia 100 10 110 calificat 
34 PH_7_10 Buzatu Vlad Prahova Lica Dana 100 0 100 calificat 
35 CT_7_01 Durbala Catalina Constanta Ravoiu Daniela 30 70 100 calificat 
36 IS_7_05 Ignat Andrei Iasi Maftei Ionel Ivasc Cornelia 100 0 100 calificat 
37 GJ_7_03 Stochitoiu Radu Gorj Gherasoiu Mihaela 100 0 100 calificat 
38 BB_7_20 Voicu Anton-Filip Bucuresti Cherciu Rodica 100 0 100 calificat 
39 SV_7_02 Cretu Irina Suceava Marcu Daniela 79 20 99 calificat 
40 BR_7_01 Băluţă Ciprian Braila Trufaş Cătălina 58 40 98 calificat 
41 BB_7_17 Soare Oana-Niculina Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 86 0 86 calificat 
42 PH_7_02 Stanescu Simona Prahova Dragomirescu Cristina 0 80 80 calificat 
43 BB_7_12 Militaru Matei Bucuresti Cherciu Rodica; Knopf Anca 37 30 67  
44 CT_7_06 Gaga Andrei Constanta Ravoiu Daniela 30 30 60  
45 GL_7_01 CHIRAC CRISTIAN Galati IORDACHI LIZETA 51 0 51  
46 BB_7_02 Anghel Daniel Bucuresti Boca Valentin 20 30 50  
47 GJ_7_01 Cioc Stefan Gorj Dabelea Oana 30 20 50  
48 GL_7_03 SANDU CRISTIAN Galati SOLDAN FLORIN ; IORDACHI LIZETA 30 20 50  
49 GL_7_04 UNGUREANU REMUS Galati IORDACHI LIZETA 30 20 50  
50 AG_7_09 Ileana Marian Arges Vlad Marian 37 0 37  
51 BZ_7_02 Balta Mircea Buzau Petre Zugravu 0 30 30  
52 PH_7_06 Ghegoiu Stefan Prahova Lica Dana 30 0 30  
53 NT_7_01 TARCINSKI EDUARD Neamt SMARANDA LĂCRĂMIOARA 30 0 30  
54 IS_7_07 Tuiu Costel Iasi Emanuela Cerchez Marinel Serban 30 0 30  
55 SV_7_06 Pauliuc Andrei Suceava Gavrilovici Zīnica/Baran Mihaela 3 20 23  
56 PH_7_07 Kusztos Razvan Prahova Lica Dana 0 20 20  
57 HD_7_02 Duna Alexandru Hunedoara Bolosin Maria 0 10 10  
58 MM_7_02 Hotea Ciprian Maramures Bobosan Raluca, Rosca Ovidiu, Bodnariuc Danut 0 10 10  
59 BB_7_23 Zurzici Zeljko Bucuresti Anca Knpof 0 10 10  
60 HD_7_03 Ştefan Olimpiu Hunedoara Tomodan Rodica 0 0 0  
61 CS_7_01 Şvaia Eric Caras-Severin Şvaia Ildiko 0 0 0  
62 GJ_7_02 Andrei Alexandru Gorj Boian Flavius 0 0 0  
63 CL_7_01 Apostol Vlad Calarasi Dumitru Ioana 0 0 0  
64 SM_7_01 Bob Ruxandra Satu-Mare Tarcau Cristina 0 0 0  
65 AB_7_01 BREAZ VALENTIN Alba ŞERDEAN RALUCA 0 0 0  
66 SV_7_01 Cimbru Vlad Suceava Marcu Daniela 0 0 0  
67 OT_7_04 Cotet Teodor Olt Draghici Aurelia 0 0 0  
68 VS_7_01 CRE?U GEORGIANA Vaslui NICU VLAD 0 0 0  
69 OT_7_01 Duiu Claudiu Olt Valman Roxana 0 0 0  
70 AG_7_08 Ghita Petrut Arges Vlad Marian 0 0 0  
71 CT_7_04 Gremeni Alexandru Constanta Ravoiu Daniela 0 0 0  
72 SV_7_03 Hacman Alexandra Suceava Bradatan Claudita 0 0 0  
73 IS_7_09 Hadambu Elena Iasi Maftei Ionel Ivasc Cornelia 0 0 0  
74 BB_7_11 Ion Alina Bucuresti Anca Knpof 0 0 0  
75 BT_7_01 JIJIIE CĂTĂLINA Botosani GIREADĂ CĂTĂLINA 0 0 0  
76 VL_7_01 Luţă Bogdan Cristian Valcea Ciumageanu Constantin 0 0 0  
77 OT_7_02 Netu Ioana Olt Valman Roxana 0 0 0  
78 SV_7_05 Nitescu Andrei Suceava Bradatan Claudita 0 0 0  
79 GJ_7_04 Popescu Razvan Gorj Boian Flavius 0 0 0  
80 BB_7_16 Pripoae Silvia-Elena Bucuresti Manz Victor 0 0 0  
81 HD_7_04 Selagea Paul Hunedoara Tomodan Rodica 0 0 0  
82 OT_7_03 Shuller-Caragea Gabriel Olt Valman Roxana 0 0 0  
83 AG_7_05 Zaharia Andra Arges Luta Daniela 0 0 0  


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com