home oni2009 oji2009 InfONline forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

21 martie 2009 - Rezultatele de la gimnaziu sunt FINALE !

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a

Clasa a 8-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 BB_8_04 Gavrila Vlad Alexandru Bucuresti Baltescu Paul Dan; Ganceanu Silviu; Grigorean Andrei 100 100 200 calificat 
2 PH_8_02 Voroneanu Radu Stefan Prahova Rīpeanu Luminta 100 100 200 calificat 
3 IS_8_06 Brezulianu Razvan Iasi Sandu Gheorghe 100 80 180 calificat 
4 BB_8_11 Naiba Mihai-Lucian Bucuresti Cherciu Rodica; Grigoriu Dan 100 80 180 calificat 
5 PH_8_01 Petcu Marius Prahova Rīpeanu Luminita 100 80 180 calificat 
6 IS_8_05 Siminiuc Antoanela Iasi Conea Gabriela 100 80 180 calificat 
7 IS_8_01 Mateescu Maria Iasi Emanuela Cerchez Marinel Serban 70 80 150 calificat 
8 BB_8_03 Dusmanu Mihai-Alexandru Bucuresti Cherciu Rodica; Grigoriu Dan 90 52 142 calificat 
9 AG_8_07 Gheorghe Dan Andrei Arges Constantinescu Cristina 90 33 123 calificat 
10 BB_8_15 Radu Ioana-Daniela Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 70 40 110 calificat 
11 PH_8_03 Nedelcu Theodor Prahova Lica Dana 70 37 107 calificat 
12 BH_8_02 Lazar Vlad Bihor Ştefan Horvath 40 40 80 calificat 
13 AG_8_08 Badalan Matei Arges Constantinescu Cristina 30 40 70 calificat 
14 GJ_8_01 Bunget Alexandru Gorj Nodea Eugen, Bunget Mihai 30 40 70 calificat 
15 BB_8_02 Constantinescu Petru Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 30 40 70 calificat 
16 BB_8_08 Manduc Adrian-Gabriel Bucuresti Cherciu Rodica; Grigoriu Dan 30 40 70 calificat 
17 BB_8_17 Stoica Alexandru Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 30 40 70 calificat 
18 BB_8_06 Gheorghe Paul Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 20 49 69 calificat 
19 BB_8_10 Mircescu Alexandru Bucuresti Baltescu Paul Dan; Ganceanu Silviu; Grigorean Andrei 10 51 61 calificat 
20 BB_8_01 Baciu Adela-Ioana Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 20 40 60 calificat 
21 BR_8_01 Cioroiu George Braila Ciurea Silvia 20 40 60 calificat 
22 MS_8_01 Kiss Anna Mures Jakab Tunde 20 40 60 calificat 
23 IS_8_02 Munteanu Bogdan Iasi 20 40 60 calificat 
24 BB_8_16 Simion Zanescu Mihai Bucuresti Kisch Mariana; Navrescu Olguta 20 40 60 calificat 
25 IS_8_03 Anton Madalina Iasi Conea Gabriela 30 26 56 calificat 
26 DJ_8_02 Pantelimon Laurentiu Dolj Coravu Laura 30 26 56 calificat 
27 GL_8_01 ARHIP GEORGIANA Galati COBZARU LUMINITA 30 24 54 calificat 
28 VL_8_01 Budişteanu Ionuţ Alexandru Valcea Mlisan Mirela 30 24 54 calificat 
29 AB_8_07 LODOABA SORIN Alba JURCA 30 24 54 calificat 
30 PH_8_04 Veigang Vlad Prahova Lica Dana 30 24 54 calificat 
31 CJ_8_03 Capalna Tanase Cluj Adrian Negreanu-Maior 10 40 50 calificat 
32 BB_8_12 Pirvu Tudor-Ovidiu Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 30 19 49 calificat 
33 BB_8_05 Georgescu Andrei Bucuresti Kisch Mariana; Navrescu Olguta 30 12 42 calificat 
34 BH_8_01 Cotarlea Anamaria Bihor Maria Nita/Stefan Horvath 0 40 40 calificat 
35 BB_8_07 Iaru Alexandru Bucuresti Anca Knpof 0 40 40 calificat 
36 PH_8_06 Munteanu Tudor Mihai Prahova Rīpeanu Luminita 30 10 40 calificat 
37 BB_8_14 Poenaru Andrei Bucuresti Anca Knpof 0 40 40 calificat 
38 BB_8_19 Vlad Radu-Cristian Bucuresti Cherciu Rodica; Kisch Mariana 0 40 40 calificat 
39 IS_8_10 Hodorog Andrei Iasi Sandu Gheorghe 20 16 36  
40 AG_8_06 Olteanu Ionut Arges Badescu Adriana 20 16 36  
41 PH_8_08 Raduta George Prahova Rīpeanu Luminița 20 13 33  
42 BB_8_09 Mihaescu Tiberiu Bucuresti Anca Knpof 20 12 32  
43 IS_8_08 Ivan Monica Iasi Conea Gabriela 0 31 31  
44 IS_8_04 Sārbu Alexandru Iasi Hadīmbu Stelian 0 31 31  
45 MM_8_03 Daian Dragos Maramures Bodnariuc Danut 0 30 30  
46 BB_8_13 Plop Teodor-Daniel Bucuresti Cherciu Rodica; Grigoriu Dan 0 30 30  
47 MH_8_01 Florescu Alexandru Mehedinti Creţescu Rodica Angelica 10 19 29  
48 BB_8_18 Vacariu Paul Bucuresti Cherciu Rodica 20 9 29  
49 MM_8_02 Dicu Daria Maramures Bodnariuc Danut 10 16 26  
50 PH_8_07 Petre Cristian Prahova Rīpeanu Luminita 0 20 20  
51 IS_8_09 Pavaloi Alexandru Iasi Hadimbu Stelian 0 16 16  
52 VL_8_02 Murgan Ioana Valcea Cojocaru Nicoleta 10 0 10  
53 BR_8_02 Nenu Adrian Braila Stanciu Gherghina 10 0 10  
54 AG_8_01 Florescu Stefan Arges GOBEJ ADRIAN 0 9 9  
55 AG_8_04 Brezeanu Ciprian Arges GOBEJ ADRIAN 0 6 6  
56 CT_8_01 Boţārleanu Robert Constanta Vişinoiu Mihaela 0 3 3  
57 IS_8_07 Dascalu Radu Iasi Nitescu Dorina 0 3 3  
58 MM_8_01 Herman Paul Maramures Filip Adela 0 3 3  
59 CJ_8_01 Kis Levente-Lorand Cluj Adrian Negreanu-Maior 0 3 3  
60 AG_8_02 Toma Marius Arges GOBEJ ADRIAN 0 3 3  
61 AB_8_01 BUZA ANDREI Alba EPURE IOANA 0 0 0  
62 AB_8_02 DRĀMBĂREAN ANDREI Alba EPURE IOANA 0 0 0  
63 AB_8_03 DUMITRU ANDREEA Alba EPURE IOANA 0 0 0  
64 CJ_8_02 Faiciuc Stefan Cluj Mariana Maris 0 0 0  
65 AB_8_04 FILIPESCU DIANA Alba EPURE IOANA 0 0 0  
66 AG_8_03 Gheorghe Daniel Arges GOBEJ ADRIAN 0 0 0  
67 GJ_8_02 Iovan Elena Madalina Gorj Capatina Oana 0 0 0  
68 BV_8_01 LUPU Emanuel Brasov MAILAT Emilia 0 0 0  
69 AB_8_05 MACARIE MANASE Alba EPURE IOANA 0 0 0  
70 GJ_8_03 Matei Florentina Cristina Gorj Capatina Oana 0 0 0  
71 BC_8_01 MIHU ANDREI Bacau VIERU ILIE 0 0 0  
72 AG_8_05 Nitescu Ovidiu Arges GOBEJ ADRIAN 0 0 0  
73 AB_8_06 POPA BOGDAN Alba EPURE IOANA 0 0 0  
74 PH_8_09 Sabados Radu Prahova Rīpeanu Luminita 0 0 0  
75 SJ_8_01 Stoica Ionuţ Adrian Salaj Crişan Simona, Revnic Gheorghe 0 0 0  
76 OT_8_01 Valman Adriana Olt Valman Roxana 0 0 0  


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com