home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alalitei Antonia Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
2 Alexandrescu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
3 Babaca Rasvan-Florin Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
4 Bargau Matei Colegiul National "Elena Cuza", S6 Knopf Anca
5 Bunea Dragos Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
6 Caragicu Robert-Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
7 Constantinescu Antonia-Maria Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
8 Dinu Smaranda Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
9 Draghici Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
10 Friptu Stefan Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
11 Malcica Maria Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
12 Marian Darius Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
13 Mihalcu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr.79, S4 Kisch Mariana
14 Nitoi Sofia-Mihaela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
15 Pascadi Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
16 Pavel Ana-Oriana-Gabriela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu, Marcel Homorodean
17 Radu Ionut Liceul Teoretic "Emil Racovita", S3 Kisch Mariana
18 Sanduleac Vlad-Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
19 Secara Ion-Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
20 Tran Bach Lam Liceul International de Informatica, S3 Kisch Mariana
21 Turcu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com