home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 8-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andreescu Mihai-Iulian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
2 Anghel Daniel Liceul International de Informatica, S3 Boca Valentin, Stan Serban Andrei
3 Barbalau Antonio Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
4 Bica Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
5 Frasineanu Vlad Liceul International de Informatica, S3 Boca Valentin, Stan Serban Andrei
6 Gegea Dragos Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
7 Gheoghe Mihai Dan Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul-Dan, Gheorghe Cosmin, Tataroiu Bogdan-Cristian
8 Gramatovici Stefan-Cosmin Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
9 Ion Alina Scoala cu clasele I-VIII Nr.88, S3 Knopf Anca
10 Militaru Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
11 Nae Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
12 Neagu Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr.56 "Jose Marti", S2 Kisch Mariana
13 Nechita Laura Scoala cu clasele I-VIII Nr.79, S4 Kisch Mariana
14 Posdarascu Daniel Eugen Liceul International de Informatica, S3 Kisch Mariana, Baltescu Paul-Dan
15 Pripoae Silvia Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul-Dan, Cosmin Gheorghe
16 Taloi Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr.195, S3 Kisch Mariana
17 Tran Bach Hai Liceul International de Informatica, S3 Kisch Mariana, Baltescu Paul-Dan
18 Voicu Anton-Filip Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
19 Voicu-Moldoveanu Andrei-Radu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
20 Zaharia Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Rodica Cherciu
21 Zurzic Zeljko Scoala cu clasele I-VIII Nr.193, S6 Knopf Anca


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com