home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Adoc Teodora Liceul Teoretic "Mihai Veliciu" Chisineu Cris Preda Octavian
2 Betegh Cristian Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Todor Maria, Stancu Adina
3 Chis Robert Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Hantiu Adrian, Bodea Carla
4 Dema Gabriel Liceul Teoretic "Mihai Veliciu" Chisineu Cris Preda Octavian
5 Done Sergiu Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Cioran Ramona
6 Furtos Catalin Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Cioran Ramona
7 Gavruta Alex Liceul Pedagogic "Dimitrie Tichindeal" Arad Marinescu Minodora, Sida Liliana
8 Herdean Andreea Liceul Teoretic "Mihai Veliciu" Chisineu Cris Preda Octavian
9 Lup Claudiu Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Hantiu Adrian, Bodea Carla
10 Mot Andrei Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Todor Maria, Stancu Adina
11 Olar Marius Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Hantiu Adrian, Bodea Carla
12 Patrascoiu Mihai Maxim Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
13 Rosca Bogdan Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Todor Maria, Stancu Adina
14 Rus Alexandru Claudiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
15 Serban Andreea Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Cioran Ramona
16 Susan Dana Liceul Teoretic "Mihai Veliciu" Chisineu Cris Preda Octavian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com