home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arad

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Botocan Oliviu Bogdan Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
2 Corb Emanuel Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Bohatel Diana
3 Dobra Flavius Traian Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta
4 Dumitrescu Tiberiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Sabau Diana
5 Galis Darius Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
6 Kati Eduard Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta
7 Lascau Andrei Claudiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela, Sabau Diana
8 Lupu Gheorghita Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta
9 Mates Paul Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta
10 Merea Mircea Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Sabau Diana
11 Miraute Andrei Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Salajan Romana
12 Molnar Erica Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
13 Nicolae Andrei Mihai Grup Scolar "Atanasie Marienescu" Lipova Nicolae Daniela, Plesea Ronela
14 Onica Andrei Florin Liceul Teoretic "Vasile Goldis" Arad Bodea Carla, Soica Codruta
15 Pacurar Doru Andrei Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
16 Panc Valentina Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Bohatel Diana
17 Popescu Catalin Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cismas Lucia, Bohatel Diana
18 Siclovan Cristina Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela
19 Tautu Andrei Grup Scolar "Iuliu Maniu" Arad Stoia Mirela, Todor Maria
20 Tuluc Eduard Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Sabau Diana
21 Vasar Karina Denisa Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Ilea Delia
22 Zebreniuc Sergiu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com