home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANDREI VLAD COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA MAZILESCU GEORGIAN, SAVU ALINA
2 AVRAM FLORIN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA, DUMITRASCU OCTAVIAN
3 BADEA ADRIAN C.N.L. "AL. ODOBESCU" LUCAN MARINA, FLOAREA ADRIANA
4 BALCAU IONUT CNL "ZINCA GOLESCU" OPREA ADRIANA+GRECU IONUT
5 BUCUR VLAD COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
6 CALINESCU DRAGOS CNL "ZINCA GOLESCU" OPREA ADRIANA+GRECU IONUT
7 CEAUSU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA, DUMITRASCU OCTAVIAN
8 DOBRA IULIA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA UNGUREANU ION, NEGRILESCU NICOLAE
9 DOBRE ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
10 DOLOCAN GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
11 DRAGHICI ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA UNGUREANU ION, NEGRILESCU NICOLAE
12 DUMITRESCU SORIN C.N.L. "AL. ODOBESCU" VOROVENCI DANIEL
13 GRIGORE ALEXANDRU C.N.L. "AL. ODOBESCU" LUCAN MARINA, FLOAREA ADRIANA
14 GUIMAN GEORGE COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA, DUMITRASCU OCTAVIAN
15 ION RAMONA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN
16 IONESCU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA, DUMITRASCU OCTAVIAN
17 LAITA STEFAN COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA GOBEJ ADRIAN, STOICESCU DUMITRU
18 LUPA DIANA IOANA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN
19 NEATA MARIA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA UNGUREANU ION, NEGRILESCU NICOLAE
20 NECSULESCU IULIA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
21 PAROIU RAZVAN CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA
22 PATENTASU VICTOR COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
23 PAVELESCU IOANA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
24 PETRICIOIU ROBERT COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA MAZILESCU GEORGIAN, SAVU ALINA
25 PIUARU ANA COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA, DUMITRASCU OCTAVIAN
26 PLAMANESCU RADU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
27 POLEXE STEFAN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA, DUMITRASCU OCTAVIAN
28 PREDA MADALINA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN
29 PRISTOLEANU IOANA CNL "ZINCA GOLESCU" OPREA ADRIANA+GRECU IONUT
30 SALAN MIRCEA CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA
31 SALMEN TEODOR CNL "ZINCA GOLESCU" OPREA ADRIANA+GRECU IONUT
32 SIMA ILEANA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN
33 STEFAN DIANA C.N.L. "AL. ODOBESCU" VOROVENCI DANIEL
34 TOADER LUCIAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / COSMIN ALEXANDRU
35 TRACHE MIHNEA CNL "ZINCA GOLESCU" OPREA ADRIANA+GRECU IONUT


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com