home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 AIOANEI SANZIANA CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA
2 BADALAN MATEI CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA
3 BADESCU MIHAI C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL
4 CIRSTEI RAZVAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" VOICA NICOLETA
5 DAMIAN PETRISOR COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN
6 ENE ANDREI CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA
7 FILIPOIU CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA NEGRILESCU NICOLAE, SAVU ALINA
8 FINTOIU MIHAI COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA
9 FLOREA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" BENGHE ADRIAN
10 GHEORGHE DAN ANDREI CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA
11 GHEORGHE ALIN GABRIEL COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN
12 GHEORGHE DANIEL COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE
13 ION LAURENTIU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" VOICA NICOLETA / BENGHE ADRIAN
14 IONESCU BIANCA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE
15 MINCU DRAGOS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN
16 MOROIU IONUT COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN
17 OANCEA CATALIN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA
18 OLTEANU IONUT COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA
19 ONCIOIU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" BADESCU ADRIANA
20 PANAITESCU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" NEDELEA OTILIA / CRISTEA MARIN
21 POPESCU VICTOR LICEUL TEORETIC "ION BARBU" PITESTI DIMA NARCISA
22 POSTOACA VLAD COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" DUMITRASCU OCTAVIAN
23 PRIOTEASA ROBERT C.N.L. "AL. ODOBESCU" NICULA SIMONA
24 PRODEA RADU STEFAN C.N.L. "AL. ODOBESCU" NICULA SIMONA
25 PROTOPOPESCU GEORGE C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL
26 RITA CRISTIAN CNL "ZINCA GOLESCU" LUTA DANIELA
27 STAN ALEXANDRU C.N.L. "AL. ODOBESCU" MATEI MANUEL
28 STAN COSMIN C.N.L. "AL. ODOBESCU" LUCAN MARINA
29 STEFANESCU GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE
30 TOMA MARIUS COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA HIRZOIU MARIUS,IANA ILIE
31 UNGUREANU ANDREI CNL "ZINCA GOLESCU" CONSTANTINESCU CRISTINA+GHIORDUNESCU GRATIELA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com