home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Aanei Alexandru Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
2 Alexandru Andrei Stefan Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Onesti Cosma Ionel
3 Apetrei Cristian Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Secita Neli
4 Apostol Alexandru Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
5 Barbuta Alexandra Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita
6 Berea Stefan Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
7 Budau Adrian Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
8 Budau Emanuel Adrian Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
9 Cancel Radu Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
10 Cochior Andrei Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Secita Neli
11 Curcudel Alexandru Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Secita Neli
12 Danceanu Madalin Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Ciubotaru Mihaela
13 Dobos Ionut Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Lupu Mihaela
14 Gabor Gabriel Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
15 Grigore Stefan Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
16 Hothazie Stefan Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Muraru Crina
17 Hutuleac Andrei Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita
18 Leca Costel Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
19 Mardare Rares Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Secita Neli/Carmen Avramescu
20 Melnic Vlad Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
21 Mihaila Ana Maria Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
22 Mocanu Marian Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid
23 Munteanu Petre Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
24 Munteanu Madalina Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie
25 Nistor Sorina Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
26 Nitu Doru Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
27 Palcau Claudiu Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
28 Pantiru Ieronim Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina/Intuneric Ana
29 Peterfi Diana-Cerasela Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina/Intuneric Ana
30 Petrisor Mihai Colegul National "Dimitrie Cantemir" Onesti Ifrim Aliana
31 Simion Catalin Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
32 Stoica Tudor Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
33 Sufaru Anca Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
34 Tantu Alexandru Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com