home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bacau

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ababei Andrei Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie
2 Ambrozie Rares Mircea Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria
3 Barzu George Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Padure Adrian
4 Bontea Dragos Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana
5 Bostan Bogdan Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Muraru Crina
6 Brănoaia Marius Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
7 Bucur Ionut Bogdan Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
8 Cambei Aristita Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita
9 Dumea Diana Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria
10 Dumitrasca Bogdan Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Padure Adrian
11 Enache Marianne Georgete Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria/Ciubotaru Mihaela
12 Fanaru Andrei Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
13 Gradinaru Mihai Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara/Tarasa Daniela
14 Grigoras Victor Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie
15 Hodea Florin Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana
16 Huluba Ramona Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana
17 Ilie Anca Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
18 Irimia Tudor Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid
19 Lupu Alexandru Gabriel Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid
20 Marin Alexandru Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
21 Mihaila Leotescu Ciprian Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Muraru Crina
22 Mihu Andrei Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
23 Perju Dragos Stefan Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid
24 Popa Razvan Colegiul National ”V. Alecsandri” Bacau Timofte Afrodita
25 Rebegea Tudor Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena
26 Romanescu Raluca Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
27 Rosu Maria Magdalena Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria/Ciubotaru Mihaela
28 Sandu Bogdan Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Chelba Maria/Ciubotaru Mihaela
29 Sarban George Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena/Mircea Ambrosie
30 Stoica Anca Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Sichim Cristina
31 Timofte Andra Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara/Tarasa Daniela
32 Turtoi Ana Maria Colegiul National "Gh.Vranceanu" Bacau Vieru Ilie
33 Tutuianu Cristian Stefan Colegiul National "Costache Negri" Tg.Ocna Oancea Cecilia
34 Vasile Adrian Colegiul Tehnic "A.Saligny" Bacau Frunza Elena


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com