home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 BELE BOGDAN Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
2 BELEJAN DARIUS Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET, STOIAN A.
3 BONCHIS ADRIAN Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET, STOIAN A.
4 CHIRTES ANDREI Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET,STOIAN A.
5 CHIS OVIDIU Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
6 Ciurdariu Dan Colegiul National Emanuil Gojd Maria Nita, Adrian Nita
7 DERSEDAN DIANA Colegiul National Mihai Eminescu STOIAN AMELIA
8 Futo Orsolya Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
9 Gall Erika Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
10 Haiduc Dan Colegiul National Arany Janos Silaghi Diana / Marusca Floren
11 Iordache Albert Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Alina Luncan, Nicoleta Vaida
12 Iovan Alexandru Colegiul National Samuil Vulcan Buran Claudia
13 Irimias Robert Colegiul National Emanuil Gojd Maria Nita, Adrian Nita
14 Juhasz Gergo Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
15 JURJIU CATALIN Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET,STOIAN A.
16 KOCS ANDRAS SZEBASZT Colegiul National Mihai Eminescu TEUTSCH T., HASAS T., HIBACSKO
17 Nagy Edit Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
18 Padurean Ionut-Catalin Colegiul National Avram Iancu Adela Bara
19 Schmidt Daniel Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
20 Socaciu Andrei Colegiul National Emanuil Gojd Maria Nita, Adrian Nita
21 SZABO ROLAND Colegiul National Octavian Goga MIHUC ZENOVIA
22 Szigeti Zsolt Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
23 Tóth Gyula Liceul Teoretic Ady Endre Hibacsko Gizella
24 Zabolai Zsolt Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com