home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ALBU GRATIAN Colegiul Tehnic Mihai Viteazul ABRUDAN HOREA
2 Andor Peter Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
3 Bondor Bogdan Gabriel Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei
4 BUNGIU FRANCISC Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA
5 Chis Lucian Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei
6 DEBRECZENI GERGO Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET
7 GAVRIS ROXANA Colegiul Tehnic Mihai Viteazul ABRUDAN HOREA
8 IANCU ALEXANDRU Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA
9 JUDET ROBERTO Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA
10 Korosi Norbert Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
11 Korosi Csongor Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
12 Kovago Lajos Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Alina Luncan, Nicoleta Vaida
13 Lorincz Lorand Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
14 Mangra Eugen Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei
15 Maritanu Codrut Catalin Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei
16 MONA NORBERT Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA
17 PALTINEAN ALEXANDRU Colegiul National Mihai Eminescu KELEMEN ERZSEBET
18 Pantea Paul Liceul Teologic Baptist Emanuel Constantin Buleandra
19 Papp Georgia Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei
20 Pitis Andrei Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Alina Luncan, Nicoleta Vaida
21 Porumb Mihai Colegiul Tehnic Traian Vuia Rodica Scurtu
22 RAJNAK ISTVAN Colegiul National Mihai Eminescu HASAS TUNDE, HIBACSKAO G.
23 SANDOR S ANDREI Colegiul National Octavian Goga MIHUC ZENOVIA
24 SARCA SORIN Colegiul National Octavian Goga MIHUC ZENOVIA
25 Ureche Silviu Colegiul National Samuil Vulcan Buran Claudia
26 Vaida Cosmin Colegiul Tehnic Traian Vuia Rodica Scurtu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com