home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bihor

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 BERES BALAZS Colegiul National Mihai Eminescu NAGY I., TEUTSCH T.
2 Borbely Ruben Liceul Teoretic Ady Endre Kotro Laszlo-Lehel
3 Bota Paul Colegiul National Emanuil Gojd Corina Luncan
4 CAZAN ALIN Colegiul National Mihai Eminescu TOMOIAGA C., STOIAN A.
5 Cotirlea Anamaria Colegiul National Emanuil Gojd Corina Luncan
6 Crisan Horia Liceul Teoretic Lucian Blaga Saracut C. Tomoiaga C. Stoian
7 Dukret Seres Norbert Liceul Teoretic Ady Endre Kotro Laszlo-Lehel
8 Fechete Tibor Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
9 Gal Katalin Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
10 Ghitea Brigitta Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
11 HAPA CRISTINA Colegiul National Mihai Eminescu TOMOIAGA C., STOIAN A.
12 Ille Florian Colegiul National Samuil Vulcan Hora Florentina
13 JUNC RAUL Colegiul National Mihai Eminescu NAGY I., TOMOIAGA C., STOIAN A
14 Kenez Renata Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
15 Kertmegi Dora Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
16 Kovacs Istvan Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
17 Kulus Brigitta Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
18 Lazar Vlad Colegiul National Emanuil Gojd Corina Luncan
19 LENGYEL ERZSEBET Colegiul National Mihai Eminescu NAGY I., TEUTSCH T.
20 Lonhard Cristian Colegiul National Emanuil Gojd Corina Luncan
21 MOGIS ALIN Colegiul National Mihai Eminescu TOMOIAGA C., STOIAN A.
22 Molnar Zsolt Liceul Teoretic Ady Endre István Zoltán
23 Morosan Bogdan Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Lukacs Sandor
24 MURESAN LORENA DAIANA Colegiul National Iosif Vulcan ADRIANA SAVU
25 Nagy Zsombor Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
26 Olah Zoltan Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
27 Oras Andrea Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
28 Pele Alexandru Colegiul National Emanuil Gojd Corina Luncan
29 PERNEA MARIUS Colegiul National Octavian Goga MOISA LIVIA
30 Pop Andrei Colegiul National Emanuil Gojd Corina Luncan
31 Popa Angel Liceul Teoretic Lucian Blaga Saracut C. Tomoiaga C. Stoian
32 POPUTEA CRISTIAN DANIEL Colegiul National Iosif Vulcan ADRIANA SAVU
33 Roiti Raul Colegiul National Samuil Vulcan Hora Florentina
34 ROSCA MARIA CRINA Colegiul National Iosif Vulcan ADRIANA SAVU
35 SANDOR SERGIU Colegiul National Octavian Goga MOISA LIVIA
36 Simon Agota Liceul Teoretic Ady Endre Kotro Laszlo-Lehel
37 Suciu Andrei Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Lukacs Sandor
38 Szegi Szilvia Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
39 Szekely Adam Liceul Teoretic Ady Endre Kotro Laszlo-Lehel
40 Takacs Gergo Liceul Teoretic Ady Endre Kotro Laszlo-Lehel
41 Togyer Csaba Colegiul National Arany Janos Nagy Ildiko / Illyes Lajos
42 ULICI ALEXANDRU Colegiul National Iosif Vulcan ADRIANA SAVU


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com