home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Brasov

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balaban Dan Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Dobrea Angela
2 Barbulescu Daniel Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Comarnic Liliana
3 Bondria Alexandru Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Constantin Mihaela, Mailat Emilia
4 Butum Daniel Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Trif Claudia, Dobrea Angela
5 Cocuz Iuliu Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Constantin Mihaela, Mailat Emilia
6 Danalachi Sergiu Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia
7 Ferentz Sergiu Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Nitulescu Laura
8 Fodor Bogdan Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Nitulescu Laura
9 Lupu Emanuel Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia
10 Milea Raluca Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
11 Moraru Ionut Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Constantin Mihaela
12 Movilianu Octavian Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
13 Popescu Bogdan Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Craciun Alexandra, Ionescu Maria
14 Raita Cristina Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
15 Ratiu Alexandru Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Comarnic Liliana
16 Smeu Rares Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Nitulescu Laura
17 Tanase Teodora Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela, Nitulescu Laura
18 Triifanov Paula Colegiul National "Dr. I. Mesota" Brasov Mailat Emilia, Volmer Mihaela
19 Vandu Andreea Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
20 Vasu Daniel Colegiul National "Radu Negru" Fagaras Dobrea Angela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com