home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andrei Victor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor
2 Asman Gabriel Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Badea Corina, Chirita Valentina
3 Balasa Petrus Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Homorodean Marcel
4 Banghea Iulia Liceul International de Informatica, S3 BaltescuPaul Dan, Gheorghe Cosmin
5 Brezoiu Ana Maria Claudia Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Iosupescu Irina, Cherciu Rodica
6 Brosiu Diana Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Georgina Patrascu
7 Carabet Cosmin Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dumitran Marius, Dragan Elena
8 Caragicu Iancu Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor
9 Catuti Mihnea-Catalin Colegiul National Bilingv "G. Cosbuc", S2 Knopf Anca, Motea Alina Carmen
10 Cnab Sofia-Maria Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Corobana Gabriela
11 Colceag Alina Elena Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Kisch Mariana, Iosupescu Irina
12 Daia Radu Petru Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
13 Dan Ionut Claudiu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Homorodean Marcel
14 Dobrica Adrian Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Corobana Gabriela
15 Dragan Stefan Colegiul National "Cantemir-Voda", S2 Serban Iulia, Radulescu Sorana
16 Dutescu Mihai Colegiul German "Goethe", S1 Coman Isabela, Knopf Anca
17 Epure Dan Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena
18 Felix Milorad Liviu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena
19 Horodnic Dragos-Stefan Colegiul National Bilingv "G. Cosbuc", S2 Motea Alina Carmen
20 Iancu David Traian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor
21 Ion Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Iosupescu Irina, Cherciu Rodica
22 Ionescu Andra Maria Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena
23 Ionescu Catalin Ionel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena
24 Leca Mihai Liviu Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe
25 Lupescu Radu Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Anca Knopf, Homorodean Marcel
26 Manea Laura Maria Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena
27 Mateescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
28 Mitrea Valentin Gabriel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Mihai Roxana
29 Mitrin Marius Scoala Centrala, S2 Balca Mihaela
30 Miu Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Corobana Gabriela, Knopf Anca
31 Mocan Cezar Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan Cristian
32 Paraicu Emilian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Mihai Roxana
33 Popescu Iulia Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Constanta Nastase
34 Pripoae Teodor Anton Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan
35 Radu Ciprian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena
36 Ratoiu Mihai-Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Preda Valentina
37 Roman-Ionita Alin Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Badea Corina
38 Ropotan Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
39 Soare Cristian Valeriu Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
40 Sorescu Ilinca Gabriela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Kisch Mariana, Dragan Elena
41 Spatarelu Alexandra Oana Colegiul National "Elena Cuza", S6 Mirzacu Marius
42 Stan Serban Andrei Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan
43 Stancioiu Alexandru-Marian Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Constanta Nastase
44 Stoica Eugen Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe, Danciu Alina
45 Stoica Mihai Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Badea Corina
46 Tanase Alexandru Alin Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena
47 Trinca Ciprian Gabriel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Iosupescu Irina
48 Tuchila Octavian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena
49 Tudor Stefan Vlad Liceul Teoretic "Jean Monnet", S1 Knopf Anca, Matei Raluca
50 Zernoveanu Radu Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Tataroiu Bogdan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com