home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Antoche Ioana Alexandra Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Dragan Elena, Buruiana Filip
2 Antonescu Andrei Bogdan Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan
3 Barbulescu Dan Colegiul National "Gheorghe Lazar", S5 Ardelean Camelia, Cherciu Rodica, Veronica Marin
4 Bobolea Dragos Horia Colegiul National "Gheorghe Lazar", S5 Silviu Dumitru
5 Boicescu Marius Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Grigoriu Dan, Preda Valentina
6 Burlacioiu Razvan Catalin Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Grigoriu Dan, Preda Valentina
7 Dragomir Cosmin Gabriel Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Kisch Mariana, Rudeanu Viorel
8 Farcasanu Alexandru-Ciprian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Buruiana Filip, Andreica Mugurel, Balanescu Cecilia, Grigoriu Dan
9 Ion Cosmin Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Balanescu Cecilia, Grigoriu Dan
10 Ionescu Victor-Cristian Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Grigorean Andrei, Tataroiu Bogdan Cristian
11 Ionita Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor
12 Munteanu Adrian Colegiul National "Spiru Haret", S2 Mocanu Antonica
13 Paligora Gabriela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Preda Valentina,Toca Livia
14 Pandele Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Kisch Mariana, Rudeanu Viorel
15 Poenaru Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Andreica Mugurel, Buruiana Filip, Dragan Elena
16 Popescu Mihai Radu Niculae Colegiul National "Ghe. Sincai", S4 Rodica Smintina
17 Preda Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Gebaila Gilda, Sacuiu Silviu
18 Roscaneanu George Colegiul National "O.Onicescu", S4 Radulescu Dan
19 Suiu Alina-Ioana Liceul International de Informatica, S3 BaltescuPaul Dan
20 Tache Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Andreica Mugurel, Manz Victor, Buruiana Filip, Dragan Elena
21 Tataranu Vlad Bogdan Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan
22 Tuica Radu Constantin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Manoila Domnica


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com