home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Badea Cosmin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
2 Bogdanescu Ionut Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Manz Victor
3 Cearnau Dan Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Gradinescu Monica
4 Ciorbaru Vicentiu Dragos Colegiul National "Gheorghe Lazar", S5 Popa Simona, Condur Oana
5 Cocora Cosmin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
6 Dinu Sorin-Dorel Colegiul National "O.Onicescu", S4 Radulescu Magdalena
7 Iacob Radu Cristian Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor
8 Jurba Andrei Tiberiu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor
9 Mihailescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu
10 Mihaiu Radu Cristian Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Chirita Valentina, Badea Corina
11 Palianos Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel
12 Parvu Andrei Bogdan Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Buruiana Filip
13 Popescu Victor Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Manz Victor
14 Preda Alexandru Teodor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Catalina Enescu, Grigoriu Dan
15 Solcan Ada Mihaela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Gradinescu Monica, Toca Livia
16 Stratulat Adrian Liceul Teoretic "Dante Alighieri", S3 Druta Doina
17 Tataroiu Bogdan-Cristian Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan
18 Tudorica Constantin Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Andreica Mugurel Ionut
19 Velciu Cozmin Razvan Andrei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Catalina Enescu, Grigoriu Dan
20 Vladescu Alexandru Victor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Knopf Anca, Manz Victor


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com