home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Bucuresti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Aldea Andrei Alexandru Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Aldea Cristina, Raduna Carmen
2 Andronic Dan-Cristian Liceul International de Informatica, S3 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
3 Apostol Adrian-Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
4 Babu Horia Liceul Teoretic "Grigore Moisil", S6 Pintea Rodica
5 Baciu Adela-Ioana Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
6 Badescu Alexandru Liceul Teoretic "C.A.Rosetti", S2 Siola Cristina
7 Balmus Maximilian Liceul International de Informatica, S3 Sperlea Adriana
8 Barascu Alexandru Florian Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza", S3 Aldea Cristina, Raduna Carmen
9 Blid Paul-Filip Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Manz Victor
10 Bobu Andreea Liceul International de Informatica, S3 Sperlea Adriana
11 Cioboata Ioan-Liviu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
12 Constantinescu Petru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
13 Cucea Stefan Ovidiu Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Cernita Adriana
14 Dusmanu Mihai-Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
15 Erculescu David-Anton Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe, Danciu Alina
16 Gavrila Vlad Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan, Tataroiu Bogdan
17 Georgescu Andrei Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Cernita Adriana
18 Gheorghe Paul Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
19 Ghimis Bogdan Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Manz Victor
20 Guliman Mihai-Valentin Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Balanescu Cecilia
21 Harbuz Vlad-Stefan Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Dragan Elena, Manz Victor
22 Hatis Mihai-Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Balanescu Cecilia
23 Iaru Alexandru-Bogdan Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Mihai Roxana, Balanescu Cecilia
24 Ionescu Stefania Liceul International de Informatica, S3 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
25 Luca Eduard Colegiul National "Octav Onicescu", S4 Radulescu Dan
26 Manduc Adrian-Gabriel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
27 Manescu Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
28 Mihaescu Tiberiu-Ioan Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Gebaila Gilda
29 Mihai Andrei Valentin Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe, Danciu Alina
30 Mihailescu Alexandru Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Constanta Nastase
31 Mocanu Tiberiu Vlad Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Cernita Adriana
32 Munteanu Tudor-Mihai Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
33 Naiba Mihai Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
34 Nasturel Gabriel Colegiul National "Ion Creanga", S4 Dumitrica Gheorghe, Danciu Alina
35 Nica Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Mihai Roxana, Iosupescu Irina
36 Noretu Vlad Liceul Teoretic "Ion Neculce", S1 Minca Carmen Nicoleta
37 Onofrei Paul Colegiul National "Cantemir-Voda", S2 Serban Iulia, Radulescu Sorana
38 Osiceanu Paul-George Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
39 Palade Dan Colegiul National "Spiru Haret", S2 Stanescu Nicolae
40 Patrascanu Andra Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Stan Mihaela
41 Pirvu Tudor-Ovidiu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
42 Plop Teodor-Daniel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
43 Poenaru Andrei-Stefan Colegiul National "Sfantul Sava", S1 Constanta Nastase
44 Popescu Silviu Emil Liceul Teoretic "Grigore Moisil", S6 Balasa Rodica, Pintea Rodica
45 Radu Ioana-Daniela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
46 Radu Calin Colegiul National "Spiru Haret", S2 Soare Daniela
47 Rogoz Matei Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Enescu Catalina, Mihai Roxana
48 Serban Victor Colegiul National "Gheorghe Lazar", S5 Silviu Dumitru
49 Simion-Zanescu Mihai Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Gebaila Gilda
50 Staicu Tiberius Colegiul Romano-Catolic "Sf.Iosif", S4 Tisaianu Luminita
51 Stan Stefan Liceul International de Informatica, S3 Sperlea Adriana
52 Stefanca Stefan Cristian Liceul Teoretic "Grigore Moisil", S6 Balasa Rodica
53 Stoica Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia
54 Stroe Andrei-Gabriel Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Balanescu Cecilia
55 Tudoran Matei Colegiul National "Cantemir-Voda",S2 Serban Iulia, Radulescu Sorana
56 Vlad Radu-Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Cherciu Rodica, Balanescu Cecilia


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com