home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Calarasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andrei Stefan-Marian LiceulTeoretic"Mihai Eminescu" Calarasi Marin Daniela-Iuliana
2 Balaban Andrei Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
3 Banu Eduard Grup Scolar "Danubius" Dragan Emilia
4 Barbu Ionut Costel Grup Scolar "Danubius" Sambeteanu Ion
5 Barsan Alina Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
6 Bogdan Jenica Colegiul National "Barbu Stirbei" Gabriela Serban
7 Bogdan Maria Catalina Colegiul National \"Barbu Stirbei\" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
8 Ciolacu Iliana Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Stancu Rodica
9 Crosman Vlad-George LiceulTeoretic"Mihai Eminescu" Calarasi Ninel Petre
10 Doncea Mihaela Grup Scolar "Danubius" Dragan Emilia
11 Dumitrescu Daniela Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
12 Ghidraseanu Sorin Ionut Grup Scolar "Danubius" Sambeteanu Ion
13 Gogu Andreea Colegiul National "Barbu Stirbei" Gica Dumitrescu
14 Grigorescu Razvan Colegiul National "Barbu Stirbei" Gabriela Serban
15 Manciu Stefan Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Chitu Lucian
16 Manea Catalin Andrei Colegiul National \"Barbu Stirbei\" Gica Dumitrescu
17 Matei Valentin Petronel Grup Scolar "Danubius" Sambeteanu Ion
18 Mavru Aurelian Colegiul National "Barbu Stirbei" Gabriela Serban
19 Micut-Istrate Ilie Colegiul National "Barbu Stirbei" Gabriela Serban
20 Mihai Adrian Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
21 Mihailidis Lidia Colegiul National "Barbu Stirbei" Gabriela Serban
22 Mihalcea Netus Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
23 Mihu Silvia Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Chitu Lucian
24 Mocanu Gabriel Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Chitu Lucian
25 Popescu Vlad Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Chitu Lucian
26 Rachita Adrian Mihai Grup Scolar "Danubius" Dragan Emilia
27 Raducanu Adrian Colegiul National "Barbu Stirbei" Gabriela Serban
28 Spiridon Nicoleta Ancuta Grup Scolar "Danubius" Sambeteanu Ion
29 Stancu Mihai Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Stancu Rodica
30 Tudor Ionut Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc
31 Visan Denis Colegiul National "Barbu Stirbei" Tudor Hreniuc, Ema Hreniuc


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com