home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ştefan Norbert Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela
2 Boanca Vasile-Ionut Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Vaida Dana/Salantiu Crina
3 Buzea Vlad Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Balan Gabriela
4 Checiches Marius Lic. Teor. "O. Ghibu" Cluj-N. Stefu Monica
5 Ciceu Andrei Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
6 Codorean Bogdan Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
7 Cupsa Darius Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
8 Deac Raul Lic. Teor. "O. Ghibu" Cluj-N. Stefu Monica
9 Deák Norbert Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Vicsacsán Zoltán
10 Jurja Dan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Balan Gabriela
11 Kutas Tamás Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Vicsacsán Zoltán
12 Luchian Alex Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Vaida Dana/Salantiu Crina
13 Mangra Alexandre Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Balan Gabriela
14 Nemes Ionut-Florin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Vaida Dana/Salantiu Crina
15 Nistor Dorian Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela
16 Patiu Dan Lic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N. Daniela Chitul
17 Petrican Teodor Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
18 Pomeanu Daniel Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Salantiu Crina/Dindelegan Mariana
19 Popa Mares Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
20 Puia Tudor Lic. Teor. "L. Blaga" Cluj-N. Daniela Chitul
21 Rat Bogdan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
22 Stoica Ionut Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Balan Gabriela, Petrila Sonia
23 Tamas Catalin Lic. Teor. "A. Ipatescu" Gherla Fort Cosmina/Butean Ioana
24 Telek Jázmin Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Vicsacsán Zoltán
25 Todor Alexandru Lic. Teor. "A. Ipatescu" Gherla Fort Cosmina/Butean Ioana
26 Urcan Sorin Lic. Teor. "L. Rebreanu" Turda Mureşan Elena
27 Urs David Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
28 Vomir Marian Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Miron Florin/Micu Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com