home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Cluj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexa Radu-Calin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Salantiu Crina
2 Baciu Raul Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Balan Adina, Giurgea Mihaela
3 Balog Adrian-Valentin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Salantiu Crina
4 Bâzu Alex Col. Nat. "E. Racovita" Cluj-N. Ilea Lucian
5 Borzási Aba Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Szász Tünde
6 Capalna Tanasie Lic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" Dej Negreanu-Maior Adrian
7 Catarau-Cotutiu Corina Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
8 Cormos Paul Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
9 Costea Bogdan Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Stanca Florentina
10 Dreve Dan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Vezentan Diana
11 Duca Razvan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
12 Faiciuc Stefan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Vezentan Diana
13 Farcas Marius Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
14 Farcas Ionut Col. Nat. "A. Muresanu" Dej Pintea Adrian
15 Gere Attila Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Szász Tünde
16 Gliga Bogdan Col. Nat. "E. Racovita" Cluj-N. Selegean Sidonia
17 Guja Claudiu Col. Nat. "E. Racovita" Cluj-N. Ilea Lucian
18 Haidau Catalin Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Stanca Florentina/Dindelegan Maria
19 Kis Levente-Lorand Lic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" Dej Negreanu-Maior Adrian
20 Kis Levente Lic. Teor. "Bathory I." Cluj-N. Szász Tünde
21 Licker Nandor Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
22 Maris Razvan Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cheres Adriana/Budisan Mirela
23 Militaru Cristian Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
24 Moldovan Mihai Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Petrila Sonia, Vezentan Diana
25 Muresanu Gabriel-Ionut Lic. Teor. \"A. Iancu\" Cluj-N. Salantiu Crina/Dindelegan Mariana
26 Redak Noemi Col. Nat. "E. Racovita" Cluj-N. Ilea Lucian / Selegean Sidonia
27 Savu Alexandru ic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Salantiu Crina
28 Siminic Tudor Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cordis Liana/Oprea Ioana
29 Suciu Stefan Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
30 Teletin Mihai Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cheres Adriana/Budisan Mirela
31 Todea Zeina Col. Nat. "M. Viteazul" Turda Micu Mihaela/Pop Daniela
32 Trambitas Tiberiu-Petru Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Salantiu Crina
33 Trişcaş Paul Col. Nat. "E. Racovita" Cluj-N. Ilea Lucian / Selegean Sidonia
34 Ungur Iulia Lic. Teor. \"L. Blaga\" Cluj-N. Morari Brindusa, Daniela Chitul
35 Ungur Richard-Alex Lic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" Dej Negreanu-Maior Adrian
36 Vlad Rolando Lic. Info. "T. Popoviciu" Cluj-N. Giurgea Mihaela, Balan Adina
37 Vlad Ioan-Dragos Lic. Teor. "N. Balcescu" Cluj-N. Cordis Liana/Oprea Ioana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com