home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Berbec Paul Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana
2 Bivolan Marinela Floriana C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
3 Bochis Alexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana
4 Buleandra Cristian C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
5 Catana Bogdan Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
6 CIUREL VICTOR C.N. CAROL I Dupac Mihaela
7 DASCALU CRISTIAN C.N. CAROL I Dupac Mihaela
8 Dinu Dan C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
9 Draghici Adrian C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
10 Dumitrescu Marin Colegiul National „N.Titulescu” Bercea Mioara
11 Gaman Mihaela Liceul de Informatica Stefan Odobleja Timplaru Roxana
12 Ganea Monica Daniela C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
13 GHERGHE ALEXANDRU C.N. CAROL I Dupac Mihaela
14 Girgel Manolica Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
15 Iacob Mihai Alexandu Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
16 Ionascu Razvan Sorinel C. N. Fratii Buzesti Schiopu Liliana
17 Ivanoiu Razvan Alexandru Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
18 Luciu Dumitru Elinor Liceul de Informatica Stefan Odobleja Craciunoiu Stefania
19 Mladin Alexandru LISO Vlad Marian
20 NEATA ADRIAN Grupul Scolar „Dimitrie Filisanu” Filiasi Petrescu Claudia
21 Nicolae Gabriel Silviu Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
22 Nistor Bogdan C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
23 PARASCHIV ALEXANDRU C.N. CAROL I Dupac Mihaela
24 Rosu Gabriel LISO Vlad Marian
25 Rosu Catalin Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel
26 Sebestin Dragos C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
27 Sgar Mihaela Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
28 Stanciu Ioan C.N. CAROL I Cerbulescu Monica
29 Teodorescu Oana C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
30 VOICESCU MIHAI C.N. CAROL I Dupac Mihaela
31 Voicu Cosmin C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com