home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Dolj

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANGHEL MUGUREL IONUT C.N. CAROL I LICA OVIDIU
2 Anghelescu Marius Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
3 Barbu Madalina C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
4 Boznea Andrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
5 Bulacu Andrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
6 Buzatu Camelia Stefania L. T. Henri Coanda Parici Irina
7 Catrina Vlad C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
8 Ciocionica Ionut Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popa Hermina
9 Ciocionica Cosmin Mihai Liceul de Informatica Stefan Odobleja Popescu Eugen
10 Cremenescu Alessia C. N. Elena Cuza Ciltan Alina
11 Croitoru Cătălin C.N. CAROL I Niculescu Florin
12 Cruceru Calin C.N. CAROL I Niculescu Florin
13 Dinu Teodora C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
14 Dobre Alexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Mihaela
15 Docea Andrei C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
16 Dochia Oana C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
17 Drutu Razvan Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
18 Ene Andrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
19 Florescu Andreea Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
20 Fulga Diana C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
21 Furniga Adrian L. T. Henri Coanda Gugu Ileana
22 Goga Selma C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela
23 IFRIM ANDREEA CARMEN C.N. CAROL I LICA OVIDIU
24 Iliescu Cezar Petru Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
25 Ionescu Cezar L. T. Henri Coanda Ciuca Aida
26 Iordache Mihai L. T. Henri Coanda Parici Irina
27 Iordaighe Ilie Alin L. T. Henri Coanda Parici Irina
28 Ivan Marian Liviu C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
29 Leu Daniel C.N. CAROL I Niculescu Florin
30 MALIN STEFAN C.N. CAROL I LICA OVIDIU
31 Maracineanu Liana Roxana Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Mihaela
32 Nadolu Bogdan C. N. Fratii Buzesti Vitelaru Sofia
33 Negoita Cosmin Liceul de Informatica Stefan Odobleja Boarna Ecaterina
34 PANTELIMON LAURENTIU MIHAI C.N. CAROL I LICA OVIDIU
35 Parjol Andrei Adrian Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
36 Pavel Stefania Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
37 Petrache Ionut Alexandru Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel
38 Popa Mihai C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
39 Popescu Arnold Liceul de Informatica Stefan Odobleja Boarna Ecaterina
40 Popescu Delia C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
41 Pruna Mihai Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
42 Pusca Cristina Magdalena Lic. „ Independenta” Calafat Miu Camelia
43 Rascu Dragos Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
44 Stan Ionut L. T. Henri Coanda Gugu Ileana
45 Stancu Mirel Liceul de Informatica Stefan Odobleja Codres Daniel
46 Statescu Andrei C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
47 Stoedin Andra C. N. Elena Cuza Popescu Alina; Ciltan Alina
48 Tilica Robert C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
49 Tuculanu Andrei C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius
50 Tudoran Maria Mirabela C. N. Elena Cuza Badulescu Laviniu
51 Urdiniceanu Andrei Liceul de Informatica Stefan Odobleja Papa Mihaela
52 Vladutu Georgian C. N. Fratii Buzesti Nicoli Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com