home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Harghita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Báró István Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
2 Bartha Miklós Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
3 Cîmpeanu Oana Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela
4 Czirják Szilárd Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán
5 Demény Dávid Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke
6 Dobai Gábor Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke
7 Ferencz Banjámin Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán
8 Gál Endre Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán
9 Gál Botond Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke
10 György Szilárd Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert
11 Haba Henrik Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert
12 Kenéz Áldor Etele Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert
13 Kiss Alpár Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
14 Kovács Levente Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke
15 Lázár Zsolt Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Szélyes Emőke
16 Miron Ioana Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela
17 Nagy Tamás Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert
18 Pável Szabolcs Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
19 Pitic László Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert
20 Porsche Endre Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Bartus Emőke
21 Sándor Csanád Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
22 Szász Attila Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán
23 Varró-Vendel Szilamér Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com