home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Harghita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barta Péter Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó
2 Bencze Balázs Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó
3 Boda Levente Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos
4 Bunta Bálint-Levente Liceul Teologic Reformat Baczkamadarasi K. G. Odorheiu Secuiesc Kovács Mária
5 Buslig István Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó
6 Farkas Zsuzsanna Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó
7 Gábor László Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt
8 Geréb István Liceul Teologic Reformat Baczkamadarasi K. G. Odorheiu Secuiesc Kovács Mária
9 Grecu Marius-Iustin Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó
10 Győri Réka Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos
11 György Attila Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó
12 Hevele Balázs Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos
13 Hurubă Alin Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Butyka Mihai
14 Illyés Attila-László Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csonta Ildikó
15 Mátéfi Zsolt Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Nagy Lajos
16 Mihalache Florin Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Szász Diana
17 Mihok Cristian Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Szász Diana
18 Szekeres Szabolcs Lic. Teor. Salamon Ernő Gheorgheni Magyari Sáska Zsolt
19 Tikosi Kinga Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó
20 Vass Balázs Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó
21 Zongor Lajos Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com