home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Harghita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Albert Csongor Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
2 Baló Botond Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor
3 Béla Tamás Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal
4 Demeter Csaba Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal
5 Erős Rajmond Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán
6 Fazakas Tibor Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
7 Fodor Ferenc Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán
8 Hevele István Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
9 Lare Nicuşor Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Dandu Sorina
10 Lukács Andor Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor
11 Moldovan Ionel Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Dandu Sorina
12 Paşcu Răzvan Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Dandu Sorina
13 Páll Levente Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal
14 Szécsi Zsolt Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit
15 Ticăneţ Vlad Liceul Teoretic O.C.Tăslăuanu Topliţa Dandu Sorina
16 Trifan Georgiana Colegiul Naţional Octavian Goga Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela
17 Zsidó Mátyás Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com