home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Hunedoara

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ştefan Bogdan Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion
2 Ştrib Andrei Nicolae Colegiul Naţional "Decebal" Deva Barbu Oana
3 Balica Dan Colegiul Naţional "Decebal" Deva Faur Hajnal
4 Biro Robert Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana
5 Bucătariu Alexandru Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana
6 Calotescu Florin Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana
7 Catana Dariu Viorel Colegiul Naţional "Decebal" Deva Coman Bīnduşa
8 Chira Mihai Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Sava Camelia
9 Dārle Gheorghe Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
10 Davidoi Sorin Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu
11 Deju Andrei Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion
12 Dobra Horia Colegiul Naţional "Decebal" Deva Barbu Oana
13 Gabor Bela Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
14 Ghidel Adrian Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina
15 Griuan Andelin Liceul de Informatică Petroşani Petrescu Adriana
16 Huszar Otilia Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina
17 Idita Sebastian Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina
18 Juduc Andrei Colegiul Naţional "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Mafteiu-Scai Liviu
19 Marinică Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Muscalagiu Diana Maria
20 Muscalagiu Andreea Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
21 Olteanu Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Traian Lalescu" Hunedoara Petraş Teodora
22 Paraoan Flaviu Colegiul Naţional "Avram Iancu" Brad Lungu Felicia
23 Popescu Radu Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina
24 Popescu Ionel Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina
25 Prehari Romică Liceul Teoretic "Traian" Deva Popa Ion
26 Radu Vlad Liceul Teoretic Petroşani Dojcsar Marilena Sabina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com