home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ardelean Horia Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Giurgiu Mariana
2 Breban Andrei Gheorghe Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
3 Costea Adrian Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina
4 Indre Ionut Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina
5 Kolozsvari Albert Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina
6 Les Alexandru Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Filip Adela
7 Lupan Andreea Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian
8 Man Cecilia Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tg. Lăpuş Chermezan Leontina
9 Manu Bianca Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tg. Lăpuş Chermezan Leontina
10 Mihalca Daniel Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina
11 Miholca Diana Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Filip Adela
12 Muresan Gabriel Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
13 Petrovan Marius Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
14 Pop Dacian Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
15 Popan Gabriel Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Filip Adela
16 Romocea Roxana Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
17 Rusznak Erik Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica
18 Sabadis Iulia Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian
19 Sabou Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Costin Iulian, Pintescu Alina
20 Sindrestean Daniel Victor Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Belbe Maria
21 Tinca Ingrid Izabela Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Giurgiu Mariana
22 Ungur Corina Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com