home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Maramures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ţiplea Marius Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Pop Paul Petrica
2 Attila Geiszt Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
3 Bancoş Adrian Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta
4 Berci Ioana Petru Liceul "Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei Chindris Liliana
5 Blidar Lavinia Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta
6 Bolba Raluca Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tg. Lăpuş Miholca Cristian
7 Borodi Diana Maria Liceul "Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei Chindris Liliana
8 Bozga Andrei Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Diaconescu Adriana
9 Brumar Florin-Ilie Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Pop Paul Petrica
10 Buciuman Paul Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Takacs Anda
11 Buciuman Ionut-Manuel Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Pintescu Alina
12 Cioruta Andrei Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Pintescu Alina
13 Dăian Dragoş Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
14 Dicu Daria Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
15 Doicar Dragoş Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
16 Ficzay Margareta Klara Liceul "Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei Chindris Liliana
17 Ghita Raul Andrei Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Diaconescu Adriana
18 Herman Paul-Stefan Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Filip Adela
19 Ionutaş Răzvan Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Belbe Maria
20 Lorincz Patrick Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Takacs Anda
21 Mariş Ionuţ Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Pintescu Alina
22 Moisuc Andrei Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
23 Molnar Sergiu Liceul Teoretic "Emil Racovita", Baia Mare Găvruş Edina
24 Mureşan Anghel Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
25 Naghi Andrei Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Belbe Maria
26 Pasca Vlad Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Pintescu Alina
27 Peterfi Andrei Liceul Teoretic "Emil Racovita", Baia Mare Găvruş Edina
28 Poienar David Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Anton Carmen
29 Pop Adrian Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Pintescu Alina
30 Popescu Andrei Colegiul National "V. Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Diaconescu Adriana
31 Puicar Bogdan Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Roşca Ovidiu
32 Rad Alexandru Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Belbe Maria
33 Tivadar Ionuţ Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmatiei Pop Paul Petrica
34 Ungurean Gheorghe Liceul "Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei Chindris Liliana
35 Zicher Norbert Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Belbe Maria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com