home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Apetroaei Laura Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel
2 Bajan Ioana Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
3 Beni Lehel Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna
4 Bota Cristian Ioan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela
5 Botos Sandor Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva
6 Csongvay Szilard Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
7 Dascalu Alexandru Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Mailat Ildiko
8 Doczi Mihaly Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva
9 Gyeresi Hunor Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna
10 Henter Janos Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva
11 Kovacs Zsolt Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
12 Kovacs Boldizsar Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna
13 Laszlo Sandor Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
14 Madarasz Robert Rossi Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna
15 Maior Alin Grup Scolar ”Petru Maior” Reghin Szabo Zoltan
16 Masca Andrei Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela
17 Moldovan Felix Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
18 Moldovan Adrian Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
19 Nagy Gellert Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
20 Palade Mihai Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel
21 Pecsi Levente Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva
22 Pop Alin Grup Scolar Electromures Tg-Mures Radovici Vera
23 Ristache Dragos Florian Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela
24 Sabau Eduard Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Mailat Ildiko
25 Sarosi Laszlo Grup Scolar Electromures Tg-Mures Veress Eva
26 Sonica Marius Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
27 Szabo Attila Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Ignat Anna
28 Tamas Edvard Arthur Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela
29 Truta Marian Cosmin Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Racoti Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com