home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Benedek Annabella Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin
2 Borsos Zalan Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin
3 Deuca Jenica Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
4 Fodor Zsolt Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
5 Halati Catalin Grup Scolar ”Petru Maior” Reghin Szabo Zoltan
6 Hegedus Zsolt Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
7 Ignat Lorand Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin
8 Kelemen Attila Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
9 Lorinczi Istvan Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
10 Mezo Szilard Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
11 Moldovan Reka Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Incze Katalin
12 Morariu Razvan Colegiul National Unirea Tg-Mures Lupaescu Manuela
13 Mosneag Diana Liceul Teoretic “Andrei Barseanu” Tarnaveni Stoica Daniela
14 Nagy Nimrod Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
15 Nagy Lajos Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
16 Oprica Dragos Vasile Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu
17 Pavel Razvan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu
18 Puscas Alexandru Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel
19 Puskas Timea Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
20 Raica Cristian Dumitru Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu
21 Szasz Lorand Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
22 Szilagyi Ervin Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
23 Tamas Ioan Cornel Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Tarta Moga Viorel
24 Turcanu Mihnea Liceul Teoretic ”Andrei Barseanu” Tarnaveni Stoica Daniela
25 Ungur Sergiu Ioan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com