home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andras Alpar Grup Scolar Electromures Tg-Mures Radovici Vera
2 Ardelean Andrei Augustin Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
3 Barabasi Alex Albert Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
4 Berecki Irenke Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
5 Biro Alexandru Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
6 Borsa Cosmin Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
7 Borsos Tamas Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
8 Cocisiu Andrei Grup Scolar ”Petru Maior” Reghin Szabo Zoltan
9 Cristescu Liviu Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
10 Dica Andrei Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Lupsor Leontin
11 Farcas Ionut Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
12 Foris Nikoletta Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
13 Gliga Paula Maria Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
14 Gyori Botond Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
15 Kajnak Robert Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
16 Kiss Anna Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
17 Lovasz Artur Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Balazs Katalin
18 Magyarosi Botond Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
19 Marian Cristian Grup Scolar Industrial Ludus Marginean Ioana
20 Mate Peter Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
21 Mate Attila Barna Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
22 Milasan Oviciu Grup Scolar Industrial Ludus Marginean Ioana
23 Moldovan Vladut Adrian Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
24 Nemes Gabor Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Jakab Tunde
25 Nemeth Attila Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
26 Nistor Mirela Colegiul National Unirea Tg-Mures Csifo Lorand
27 Pal Katinka Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
28 Stanciu Magdalena Colegiul National ”Mircea Eliade” Sighisoara Lupsor Leontin
29 Szilagyi Mate Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko
30 Szoverfi Peter Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Fejer Magdolna
31 Tatar Antoniu Adrian Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
32 Todoran Marius Gheorghe Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Kovacs Barna
33 Tokes Tibor Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Balazs Katalin
34 Varga Attila Liceul Teoretic ”Bolyai Farkas” Tg-Mures Balazs Katalin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com