home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Neamt

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ștefan Radu Colegiul Național "Roman Vodă" Roman Moldovanu Florin
2 Țapu Codruț Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
3 Abiței Adriana Liceul Pedagogic „Gh. Asachi” Piatra-Neamț Ciangu Sandu
4 Aldea Matei Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
5 Antal Paul Grup Școlar "Vasile Sav" Roman Hulea Monica
6 Băeșu Ștefan Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
7 Barcan Virgil Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Manolache Gheorghe
8 Buhai Diana Colegiul Național "Roman Vodă" Roman Moldovanu Florin
9 Dascălu Alexandru Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
10 Drăgușanu Ana Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
11 Macovei Daniel Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
12 Moșneagu Ana Maria Liceul Pedagogic „Gh. Asachi” Piatra-Neamț Ciangu Sandu
13 Roman-Popovici Vlad Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
14 Scutaru Georgian Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
15 Spatariu Mihai Colegiul Național "Roman Vodă" Roman Gavril Petru, Moldovanu Florin
16 Teleucă Victor Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru
17 Turnea Diana Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ungureanu Florentina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com