home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Andrei Nicolae Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Dichei Nicoleta
2 Andrei Alexandru Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Dichei Nicoleta
3 Botezatu Mihai Catalin Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea
4 Brebeanu Alexandru Brebeanu Alexandru G.S.Energetic Campina Stoicescu Denisa
5 COLEZEA MADALIN Colegiul National N.Grigorescu Campina CONSTANTIN NATALIA , GEANGU IULIA
6 Coman Laurentiu Florin C.N. "Al. I. Cuza" - Ploiesti Craina Sanda
7 Costache Ioan Valentin Colegiu "Spiru Haret" Duta Laura
8 DESPA DIANA Colegiul National N.Grigorescu Campina CONSTANTIN NATALIA , GEANGU IULIA
9 Duma Andrei Dorian Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea
10 Dumitru Robert Colegiul National Mihai Viteazul Dragomirescu Cristina
11 Fciu Ionut Adrian Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea
12 Ionita Iulian Madalin Colegiu "Spiru Haret" Duta Laura
13 Jalba Iulia Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica
14 Jitaru Andrei Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Milea Sorin
15 Mihai?a Victor Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Dichei Nicoleta
16 Mihaila Alexandru Raducu C.N. "Al. I. Cuza" - Ploiesti Craina Sanda
17 Musoiu Horia Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Ploiesti Andreescu Irene Georgiana
18 Nicolae Georgian Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Liliana Mircea
19 Nicolae Andrei C.N. "Al. I. Cuza" - Ploiesti Craina Sanda
20 Popescu Maria Irina Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina
21 Preda Anca Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Milea Sorin
22 Purice Andrei Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica
23 RADULESCU ALEXANDRU Colegiul National N.Grigorescu Campina CONSTANTIN NATALIA
24 Secareanu Dan Colegiul National Jean Monnet Visinescu Violeta
25 Sticlaru George Colegiul Militar D. Cantemir Breaza Milea Sorin
26 Tamas Iulia Colegiul National "Mihai Viteazul" Scheau Constantin
27 Toma Iulian Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Ploiesti Andreescu Irene Georgiana
28 Vendrami Andrei Colegiu "Spiru Haret" Duta Laura
29 VLASCEANU SORINA Colegiul National N.Grigorescu Campina CONSTANTIN NATALIA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com