home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Albu Costin Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica
2 Aldescu Theodor Colegiu "Spiru Haret" Varzopov Silvia
3 BOBOC DIANA Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA
4 Bungiu Alexandru Ionut Colegiul National \\\"I.L.Caragiale\\\"Ploiesti Daniela Lica
5 Cangea Catalina Codruta Colegiul National \\\"I.L.Caragiale\\\"Ploiesti Daniela Lica
6 Cazan Cristian Cazan Cristian G.S.Energetic Campina Stoicescu Denisa
7 Ciobotaru Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ripeanu Luminita
8 Coman Andrei Coman Andrei G.S.Energetic Campina Stoicescu Denisa
9 CORNEANU SERGIU Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA
10 Coserea Nicoleta Cristina Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Ploiesti Dan Iuliana, Nicolae Cornelia
11 DOBROMIR CEZAR Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA
12 Iancu Andrei Colegiul National Jean Monnet Visinescu Violeta
13 Ilie George Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Ploiesti Nicolae Cornelia, Dan Iuliana
14 Manea Theodora Maria Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica
15 MANOLESCU MIRCEA Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA , PRISTAVU DIANA
16 Margarit Vicentiu Colegiul National Jean Monnet Visinescu Violeta
17 Nedelcu Theodor Daniel Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica
18 OPREA FLAVIA Colegiul National Nicolae Iorga Valenii de Munte Pīrvu Monica
19 Petcu Marius Colegiul National "Mihai Viteazul" Ripeanu Luminita
20 Petre Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia
21 PETRESCU MARIA Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA
22 Pita Eliza Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Urlati Cojanu Sorin
23 Popa Madalina Colegiu "Spiru Haret" Radu Aurelian
24 Radu Daniel Alexandru Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Florentina Arseni
25 Raduta George Cristian Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica
26 Sabados Radu Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia
27 SOARE RUXANDRA IOANA Colegiul National Nicolae Iorga Valenii de Munte Pīrvu Monica
28 Sovaiala Ionescu Teodor Colegiu "Spiru Haret" Varzopov Silvia
29 Stegaroiu Petre Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia
30 Vasilescu Eugen Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica
31 Veigang Radulescu Vlad Petru Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica
32 Voiculeasa Dan Colegiul National "Mihai Viteazul" Lincan Iulia
33 Voroneanu Radu stefan Colegiul National \"I.L.Caragiale\"Ploiesti Daniela Lica


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com