home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Satu-Mare

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Acs Attila Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana
2 Balaji Reimond Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana
3 Balint Beata Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana
4 Banu Teodora Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea
5 Barth Balazs Attila Liceul Teoretic Carei Muszka Agnes
6 Bentia Antonio Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Surducan Liana
7 Botos Peter Liceul Teoretic Carei Muszka Agnes
8 Chis Iordan Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
9 Circiu Gabriel Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Balint Zsuzsa
10 Cretu Andrei Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea
11 Dan Cristian Colegiul National Ioan Slavici Satu Mare Markovits Ana Maria
12 Feier Ingrid Colegiul National Ioan Slavici Satu Mare Kabai Timea
13 Gyavol Roland Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba
14 Kuzmann Gabriella Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba
15 Lakatos Tamas Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Balint Zsuzsa, Demeter Csaba
16 Miculas Ariel Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea
17 Monoranu Vlad George Liceul Teoretic Negresti Oas Man Simona
18 Saitos Istvan Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Balint Zsuzsa
19 Sipos Vlad Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea
20 Sur Oana Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Surducan Liana
21 Torok Levente Istvan Colegiul National Doamna Stanca Satu Mare Nagy Mariana
22 Turbut Alin Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea
23 Vida Robert Liceul Teoretic Carei Laslo Ion


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com