home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ARGINTARU RAREȘ Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
2 BARABAS RAZVAN SNG MEDIAS IGNAT CORNELIA
3 BARAC-ANTONESCU EMANUEL SNG Mediaş IGNAT CORNELIA
4 Barbu Paul Gheorghe Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
5 BOIAN ANDREEA MARIA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş ŞĂLCĂIAN GABRIELA
6 Cinezan Alexandru Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
7 COCOȘ DARIA MARIA Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH
8 CRISTEA ROXANA FLORINA Licelul Teoretic \"St.L. Roth\" Mediaş ENEA CONSTANTIN
9 DANCU LAURENȚIU Licelul Teoretic \"St.L. Roth\" Mediaş ENEA CONSTANTIN
10 DUMITRESCU ŞTEFAN Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH
11 FAGARASI TITUS SNG Mediaş IGNAT CORNELIA
12 HALAȚI DANIEL ALEXANDRU Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
13 IAGĂRU ELENA LARISA Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
14 ISTRATE MIHNEA SNG Mediaş IGNAT CORNELIA
15 MANDA IULIAN CRISTIAN Licelul Teoretic "St.L. Roth" Mediaş ENEA CONSTANTIN
16 Matei Alexandru Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
17 MORAR DANIEL CORNEL MARIAN Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH
18 MURGULEŢ DIANA SNG Mediaş IGNAT CORNELIA
19 NICOLA VLAD Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
20 ONIȚĂ SEBASTIAN AUGUSTIN Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
21 Petcu Marin Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
22 PETELEAZĂ CLAUDIU SNG Mediaş IGNAT CORNELIA
23 PETREAN MIREAM Licelul Teoretic "St.L. Roth" Mediaş ENEA CONSTANTIN
24 POPA IULIAN ANDREI SNG Mediaş IGNAT CORNELIA
25 PUMNEA ANDRADA MARIA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA
26 RUS I OAN OVIDIU Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA
27 Rusu Andrei Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta
28 SINCU CĂTĂLIN FLORIN Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
29 Stănilă Daniel Florin Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta
30 STOICA MĂDĂLINA IOANA Liceul Teoretic "Axente Sever" Mediaş SALCAIAN GABRIELA
31 VĂRARU ANDREI MARIAN Colegiul National “O. Goga” Sibiu PATCAS FELICIA, DRAGAN MARCEL
32 Vacariu Paul Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta
33 VECERDEA RADU Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH
34 Zaharescu Marc Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com