home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Albu Ciprian Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin
2 Boeru Radu Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Petronela/Stefanescu Narcisa
3 Calancea Mihai Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti Lazarescu Antoneta
4 Carstean Paul Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Vlad Giorgie/ Petrisor Adrian
5 Chibici Tiberiu Colegiul National "Petru Rares" Suceava Erhan Mihail
6 Filipciuc Dan Sebastian Colegiul Tehnic "Mihai Bacescu" Falticeni Dumitriu Bogdan
7 Ilisei Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Petronela/Stefanescu Narcisa
8 Lates Ionut Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin
9 Maxim Tudor Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Petronela/Stefanescu Narcisa
10 Mitrea Anca Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana
11 Nistor Marius Tiberius Colegiul Tehnic "Mihai Bacescu" Falticeni Dumitriu Bogdan
12 Pahomi Tudor Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Petrisor Adrian
13 Patuleanu Tudor Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa
14 Paval Cristi Onisim Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Petronela/Stefanescu Narcisa
15 Pavel Laurentiu Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Vlad Giorgie/ Petrisor Adrian
16 Plecan Daniel Colegiul Tehnic "Latcu Voda" Siret Melniciuc Maria
17 Posmangiu-Luchian Vlad Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Petronela/Stefanescu Narcisa
18 Sandru Petru Ionut Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela
19 Spac Valentin Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela/ Hrisca Steluta
20 Troana Ioan Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Vlad Giorgie/ Petrisor Adrian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com