home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Angheluta Nicolae Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela
2 Anichitei Cristian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
3 Anita Liviu Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana
4 Cazacu Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Ududec Marius/ Erhan Mihail
5 Cojocariu Marian Andrei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita
6 Colescu Sebastian Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela/ Hrisca Steluta
7 Croitor Bogdan Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
8 Danciu Robert Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Magurean Marius
9 Daradici AnaMaria Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti Coaja Gabriela
10 Dascalu Melania Raluca Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Marinela Petronela
11 Filipiuc Alexandru Scoala Crestina Filadelfia Suceava Ilciuc Cristina/ Gavrilovici Zinica
12 Hatnean Cosmin Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela
13 Kovacs Armand Roland Octavian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Aga Marinela Petronela
14 Macarescu Traian Sebastian Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela
15 Maglas Alexandru Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria
16 Mateoaia Adrian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
17 Moldovan Liliana Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana
18 Morar George Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela
19 Moraru Valentina Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana
20 Munteanu Andreea Loredana Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita
21 Oniciuc Oriana Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzachi" Radauti Coaja Gabriela
22 Palalae Claudiu Iulian Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela
23 Patras Florentin Gabriel Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Freitag Gabriela
24 Paval Ambrozie Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
25 Pavel Sergio Costel Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Cojocariu Maria
26 Pavel Sebastian Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
27 Pentelescu Daniel Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Marcu Daniela/ Hrisca Steluta
28 Perju Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
29 Poenaru Robert Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana
30 Popeanu Marina Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita
31 Popescu Iulian Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana
32 Porfireanu Andrei Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
33 Prundel Stefan Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
34 Sibeche Claudiu Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Steluta
35 Siran Andrei Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Vlad Giorgie/ Petrisor Adrian
36 Soiman Soiman Andrei Colegiul National "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen/ Bradatan Claudita
37 Solcan Vasile Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
38 Sonfulian Vlad Colegiul Economic "Dimitrie Cantemir" Suceava Hrisca Steluta
39 Stavovei Ciprian Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ditu Garofita/ Mocanu Corina
40 Stratila Bogdan Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Magurean Marius
41 Timischi Gabriel Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" Campulung Moldovenesc Mariuc Florin
42 Tofan Eduard Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Hatmanu Mihaela
43 Tomiuc Dery Colegiul National de Informatica "Spiru Haret" Suceava Ildegez Mihaela
44 Ujeniuc Alin Scoala Crestina Filadelfia Suceava Stefanescu Narcisa Daniela/ Gavrilovici Zinica
45 Ursulean Nicu Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa/Aga Petronela
46 Vultur Ovidiu Colegiul Agricol Falticeni Acatrinei-Vasiliu Cristinel


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com