home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anton Cinthia Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Boar Renata, Cuzma Aurora
2 Bacila Emilian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
3 Bányai Beatrice Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
4 Blenert Erik Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
5 Cărăbaș Diana C.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Mustață G.
6 Csákány Iringó Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
7 Cseh Krisztián Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
8 Denes Denis Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
9 Duma Julianna Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
10 Dutescu Dan Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Simona Bogdanescu
11 Fericel Sergiu Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
12 Florichescu David Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
13 Flueran Gabriel Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Ianc Felicia
14 Gravila Felix Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
15 Ignea Alina Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
16 Iliescu Mihai Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
17 Kardos Dániel Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
18 Kiss Árpád Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
19 Krody Robert Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
20 Lupu Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana
21 Matei Alexandru Col.Nat.Bănătean Timisoara Dragu Felicia/Chiriac Domnica
22 Meici Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
23 Mocanu Razvan-Andrei Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stanga Mirela, Capusan AnaMaria
24 Moisescu Andrada C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Jeberean M., Ianculescu D.
25 Moraru Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana
26 Plapsa Paul Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stanga Mirela, Capusan AnaMaria
27 Plesa Daniela Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Ianc Felicia
28 Pokorny Paul Col.Nat.Bănățean Timișoara Dragu Felicia/Chiriac Domnica
29 Pop Alina Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Boar Renata, Cuzma Aurora
30 Retzler Rainer Lic. "Gr. Moisil", Palatul Copiilor Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu,Gheju Nina
31 Sandu Roxana C.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor Lugoj Mustata G., Ujhelzi M., Ciociu E.
32 Satulu Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana
33 Selea Teodora Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
34 Stan Ionuț C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Jeberean M., Ianculescu D.
35 Stef Giulia Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu
36 Suta-Ienculescu Paul Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Stan Ioana
37 Tamás Lóránd Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
38 Teleaga Bogdan Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
39 Temian Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
40 Tiselice Dragos Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
41 Todea Valentina C.N.”I. Hașdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Mustață G.
42 Toma Cristian Col.Nat.Bănățean Timișoara Dragu Felicia/Chiriac Domnica
43 Tomiè-Heinrich Nicholas-Emanuel Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
44 Vladu Iulia-Catalina Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stanga Mirela, Capusan AnaMaria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com