home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Acsinte Florin Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Waszko Silvia, Cuzma Aurora
2 Balinte Bogdan C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Jeberean M., Stînean A.
3 Bordeasu Dorin Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Lupse Mircea, Rosu Ovidiu
4 Brustureanu Bogdan Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
5 Ciresan Laura Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
6 Crismariu Vlad Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
7 Cristescu Bianca Cristina Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
8 Dimcea Cristian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
9 Dirschl Maria Liceul Teoretic Buziaș Udrea Patricia
10 Draganescu Alina Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Junea Sanda, Bohm Cristina
11 Draghici Cristina Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
12 Filievici Larisa Liceul Teoretic Buziaș Udrea Patricia
13 Galbinasu Marius Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
14 Ghinita Elena Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
15 Groza Marius Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
16 Gruescu Eusebiu C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Jeberean M., Stînean A.
17 Gutu Andreea Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
18 Győrfi Ákos Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith
19 Horak Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
20 Iacob Diana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Stan Ioana, Manz Dorin
21 Icleanu Vlad Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Stan Ioana, Manz Dorin
22 Leontiuc Ioana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
23 Mastacaneanu Iulia Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Waszko Silvia, Cuzma Aurora
24 Morăraș Raluca Liceul Teoretic Buziaș Udrea Patricia
25 Mucalau Sasa Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
26 Nica Tudor-Daniel Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Junea Sanda, Bohm Cristina
27 Palfi Andreea Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
28 Pasca Nausica Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
29 Patik Izabella Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith
30 Paulis Bogdan C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Ianculescu D., Jeberean M., Vida Cristian
31 Pașcalău-Fülöp Rebeka Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith
32 Pop Evelyne Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
33 Puiu Cristian C.N.”I. Hașdeu" Lugoj Torok L., Ciociu E.
34 Radu Andra Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
35 Rosu George Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
36 Sarca Adela Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
37 Somkereki Andrea Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith
38 Stefanica Alexandru Lic. "Gr. Moisil", Palatul Copiilor Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia,Gheju Nina
39 Suciu Mirela Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
40 Sugariu Claudiu Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stancov Jelco, Boar Renata, Iovanovics Alexandru
41 Szabó Zsolt Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith
42 Szilveszter István Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith
43 Taroi Marius Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
44 Toderas Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
45 Tripa Ioana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Simulescu Adriana, Ianc Felicia
46 Turcu Leon Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Iordaiche Cristina, Stan Ioana
47 Urian Robert Florin Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Junea Sanda, Bohm Cristina
48 Vasii Laura Liceul Teoretic Buziaș Udrea Patricia
49 Voicu Lavinia Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Stancov Jelco, Boar Renata, Iovanovics Alexandru
50 Ördög István Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt, Kőszegi Andrea, Virginás-Tar Judith


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com