home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Avramescu Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Carnat Cristiana, Lupse Mircea
2 Bobocica Adrian Colegiul "C.D.Loga" Timișoara Terovan Diana, Boar Renata
3 Bocean Laura C.N.”I. Hașdeu" Lugoj Dobrin Cosmin
4 Bratis Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
5 Coneac Andrei Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
6 Domsa Adrian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
7 Drehuta Carmen Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
8 Ghenea Madalin Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
9 Grec Marcel Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
10 Iepure Andrei Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
11 Lascu Iulia Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
12 Matei Razvan Col.Nat.Bănățean Timișoara Toma Rodica/Branga Monica
13 Matei Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Lupse Mircea, Simulescu Adriana
14 Mester Flavius Col.Nat. "A.Aslan" Timișoara Toma Stelian
15 Militaru Mihai Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Branga Monica
16 Minoiu Laura Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
17 Munteanu Anca Col.Nat.Bănățean Timișoara Chiriac Domnica/Branga Monica
18 Nemes Kinga Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Virginás-Tar Judith
19 Pausan Stefana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
20 Perian Bogdan Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
21 Rosu Vlad Lic Teor."W. Shakespeare" Timișoara Czabor Noemi
22 Sere Lora Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Stan Ioana, Junea Sanda
23 Tihu Mircea Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
24 Ungureanu Victor Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Branga Monica


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com