home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Timis

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Arcan Radu-Alexandru Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria
2 Ardeiu David Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
3 Argatu Cosmin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
4 Bacila Cristiana Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin
5 Balulescu Lucian-Cornel Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin
6 Bambu Gheorghe-Valentin Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
7 Bejenariu Maria-Iulia Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
8 Boar Valentin Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Cuzma Aurora, Terovan Diana
9 Bobernac Alexandru Lic Teor."W. Shakespeare" Timisoara Czabor Noemi
10 Bogdan Horia Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Cuzma Aurora, Terovan Diana
11 Boit Patricia Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria
12 Burtica Bianca Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
13 Butunoi Bogdan Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
14 Cărăbas Darius C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G.
15 Ciuclea Ioana Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin
16 Coman Amalia C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Dumitru F., Ianculescu D.
17 Costas Radu Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Bohm Cristina, Manz Dorin
18 Craciunescu Radu Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
19 Crucita Alin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
20 Filip Cristian Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Carabas Tatiana
21 Georgevici Mihai Lic Teor."W. Shakespeare" Timisoara Czabor Noemi
22 Gheorghescu Gabriel Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
23 Goanta Cosmin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
24 Gosa Marian-Denis Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
25 Grama Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
26 Greconici Denisa Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
27 Guga Sorin Lic. "Gr. Moisil" Timisoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
28 Hanca Cristian Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Carabas Tatiana
29 Hasanein Said Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
30 Ianculescu Mara Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
31 Jurjescu Firuta Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
32 Kareta Dora-Anna-Maria Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
33 Lazar Claudiu Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
34 Lobaza Gabriel Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
35 Luca Cristian-Paul Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
36 Lucian-Hoffmann Monica Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
37 Lunca Raichici Daniel Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria
38 Lupu Ovidiu Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
39 Lupu Oana Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
40 Maghiar Melibeea Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
41 Marinescu Walter Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
42 Mihet Andreea-Raluca Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
43 Mirea Marco Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Cuzma Aurora, Terovan Diana
44 Moldovan Adrian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
45 Muntean Izabela Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Manz Dorin
46 Muntiu Bogdan C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Dumitru F., Ianculescu D.
47 Nemes András Lic. Teor."Bartók Béla" Timisoara Ilonczai Zsolt
48 Nesiu Radu Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
49 Nicola Damaris C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G.
50 Okros Alexandru Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
51 Panainte Ruxandra Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
52 Pantea Pamela C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G.
53 Pap Narcis Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Manz Dorin
54 Petrariu Alin Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Rosu Ovidiu, Iordaiche Cristina
55 Pirvu Sebastian Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Manz Dorin, Simulescu Adriana
56 Puta Dan Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Waszko Silvia, Capusan AnaMaria
57 Rosu Vlad C.N.”I. Hasdeu", C.Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E., Mustață G.
58 Sabău Daniel C.N.”C.Brediceanu” Lugoj Dumitru F., Ianculescu D.
59 Serban Patricia C.N.”I. Hasdeu”, C. Copiilor Lugoj Torok L., Ciociu E. Mustata G.
60 Sicoe Oana Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
61 Sima Carmen Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
62 Stoian Diana Col.Nat.Bănătean Timisoara Toma Rodica/Branga Monica
63 Todosie Mihnea Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana
64 Trif Marius Lic.Ped."C.Sylva" Timișoara Carabas Tatiana
65 Ungureanu Marius Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Dragu Felicia
66 Vasilcin Rafael Lic. "Gr. Moisil" Timișoara Bohm Cristina, Manz Dorin
67 Virginás-Tar Ágnes Lic. Teor."Bartók Béla" Timișoara Ilonczai Zsolt
68 Zaharia Radu Col.Nat. "C.D.Loga" Timisoara Terovan Diana, Capusan AnaMaria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com