home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Vaslui

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balaban Ana-Maria Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru
2 Chiricioaei Ramona Liceul Teoretic "Emil Racovita" Vaslui Popica Camelia
3 Cojocaru Lucian Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
4 Cozmanca Ana Maria Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
5 Dediu Vlad Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
6 Diaconu Madalina Geta Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Bogos Georgeta
7 Duluman Razvan Valeriu Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Bogos Georgeta
8 Gavril Marius Vasile Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
9 Gilca Stefan Colegiul National “Cuza Voda” Husi Daisa Rodica
10 Hanu Teodor Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad
11 Haret Samuel Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru
12 Hulub Andrei Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile
13 Huma Ana Maria Liceul Teoretic "Emil Racovita" Vaslui Ursu Gabriela
14 Ibanescu Flavius Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Vlad Giurcanu
15 Mechenici Stefan Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile
16 Negara Roxana Georgiana Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
17 Popa Dragos Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Vlad Giurcanu
18 Popoiu George Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Vlad Giurcanu
19 Potorac Magdalena Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Ciurescu Florica
20 Romila Remus Colegiul National “Cuza Voda” Husi Daisa Rodica
21 Tunaru Filip Bogdan Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
22 Ursu Bogdan Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com