home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  

Stiri

8 martie 2010 Au fost postate enunturile, evaluatoarele si descrierea solutiilor ! (vezi sectiunea Subiecte)

2 martie 2010 A fost postata repartitia locurilor pentru ONI 2010 - locuri_oni2010.doc

20 ianuarie 2010, ora 22:05 Au fost publicate rezultatele OJI Gim 2010 !

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Vaslui

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Cazacu Bogdan Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad
2 Colban Mihai Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile
3 Coser Alexandru Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru
4 Cozma Andrei Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
5 Dascalu Teodor Codrin Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
6 Ginghina Cristian Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Barlad Bogdan Mocanu
7 Mardare Alexandru Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
8 Mardare Bogdan Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
9 Mihai Bogdan Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
10 Mihai Alexandru Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
11 Nitica Isabela Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
12 Popa Alexandru Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
13 Rusu Bogdan Andrei Colegiul Ec."Anghel Rugina" Vaslui Leustean Cristina
14 Sirbu Robert Grupul Scolar Industrial "Stefan Procopiu" Vaslui Pracsiu Dan
15 Spiridon Rudolf Ionatan Colegiul National “Gh.R.Codreanu” Ion Gradinaru
16 Tiplea Cosmin Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile
17 Zuzu Corneliu Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Nicu Vlad


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com