home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a


Clasa a 6-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 DJ_6_04 BELCINEANU ALEXANDRU Dolj Coravu L. 70 100 170  calificat  
2 BB_6_01 Axenie Theodor Bucuresti Rodica Cherciu 60 100 160  calificat  
3 BB_6_10 Bondor Alexandru Bucuresti Knopf Anca 60 100 160  calificat  
4 DJ_6_05 NEDELCU ANDREEA Dolj Coravu L. 60 100 160  calificat  
5 BB_6_04 Olaru Sabin Bucuresti Rodica Cherciu 60 100 160  calificat  
6 BB_6_16 Pandele Maria Bucuresti Kisch Mariana 60 100 160  calificat  
7 BB_6_05 Patrascanu Casian Bucuresti Kisch Mariana 60 100 160  calificat  
8 NT_6_01 Tarniceru Vlad Neamt Manolache Gheorghe 60 100 160  calificat  
9 BB_6_07 Apolzan Matei Bucuresti Rodica Cherciu 60 80 140  calificat  
10 BB_6_02 Cuturela Stefan-Alexandru Bucuresti Rodica Cherciu 50 90 140  calificat  
11 BB_6_03 Gramatovici Paul-Andrei Bucuresti Rodica Cherciu 60 80 140  calificat  
12 BH_6_05 Kele Raul Cristian Bihor Maria Nita Nicoleta Vaida 50 90 140  calificat  
13 GJ_6_01 Popescu George Aurelian Gorj Boian Flavius 60 80 140  calificat  
14 IS_6_04 Albu Cristian Dumitru Iasi Lucia Miron 100 20 120  calificat  
15 BB_6_15 Mares Stefan Adrian Bucuresti Tentu Isabela, Kisch Mariana 10 100 110  calificat  
16 IS_6_01 Popovici Mircea Iasi Conea Gabriela 10 100 110  calificat  
17 PH_6_06 CEACIREANU MIHAI-FILIP Prahova Dragomirescu Cristina 0 100 100  calificat  
18 SV_6_03 DASCALITEI CIPRIAN Suceava Marcu Daniela 0 100 100  calificat  
19 PH_6_07 DIMULESCU DAVID-GABRIEL Prahova Dragomirescu Cristina 0 100 100  calificat  
20 GL_6_04 Eniceicu Stefan Galati Iordachi Lizeta 0 100 100  calificat  
21 IS_6_02 Gaidur Bogdan Iasi Butnăraşu Oana Grecu Silvia 0 100 100  calificat  
22 BB_6_11 Ion Claudiu Bucuresti Rodica Cherciu 0 100 100  calificat  
23 IS_6_05 Luca Roxana Iasi Butnăraşu Oana Grecu Silvia 0 100 100  calificat  
24 PH_6_08 OLARU DAN-ALEXANDRU Prahova Dragomirescu Cristina 0 100 100  calificat  
25 AG_6_02 Olteanu Vlad Arges Dumitrascu Octavian 0 100 100  calificat  
26 IS_6_08 Pintilei Şerban Iasi Butnăraşu Oana Grecu Silvia 0 100 100  calificat  
27 DJ_6_01 RISTEA ŞTEFAN Dolj Preoteasa C. 0 100 100  calificat  
28 BB_6_14 Rogoz Ana Bucuresti Kisch Mariana, Stoica Marilena 0 100 100  calificat  
29 DJ_6_02 TĂRĂBAN DRAGOŞ Dolj Popescu L. 0 100 100  calificat  
30 BB_6_06 Tudose Vlad-Adrian Bucuresti Rodica Cherciu 0 100 100  calificat  
31 OT_6_03 Dima Eustatiu Olt Mitrica Magdalena 0 80 80  calificat  
32 CT_6_01 Radut Miruna Constanta Gearāp Mihaela 60 20 80  calificat  
33 DJ_6_06 VLAD ANCA Dolj Coravu L. 60 0 60  calificat  
34 IS_6_06 Uriciuc Adrian Iasi Anca Uriciuc 0 50 50  calificat  
35 BB_6_08 Josephs Matei Bucuresti Kisch Mariana, Stoica Marilena 40 0 40  calificat  
36 GL_6_15 Serea Bogdan Galati Stanciu Adriana 0 40 40  calificat  
37 AG_6_03 Tircomnicu Nicoleta Arges Dumitrascu Octavian 0 30 30     
38 BB_6_13 Adam Radu-Theodor Bucuresti Rodica Cherciu 0 10 10     
39 VL_6_01 Balaceanu Anca Valcea Cojocaru Nicoleta 0 10 10     
40 VN_6_05 Bostan Codrin Vrancea Vulpoiu Genovica 0 10 10     
41 IS_6_03 Covaci Adrian Claudiu Iasi Ciobanu Nicoleta 0 10 10     
42 PH_6_05 DIMULESCU VLAD MIHAI Prahova Dragomirescu Cristina 0 10 10     
43 VN_6_15 Maiereanu Tudor Vrancea Ionita Andreea, Patrascu Maria 0 10 10     
44 CJ_6_02 Toderean Liana Cluj Adrian Negreanu-Maior 10 0 10     
45 VL_6_07 Vochescu Alexandru Valcea Arisanu Ana Maria, Bonciu Andreea Floriana 0 10 10     
46 VN_6_07 Babalic Vlad Vrancea Vulpoiu Genovica 0 0 0     
47 DB_6_03 Angelescu Alina Dambovita Carstea Nicoleta 0 0 0     
48 MM_6_01 Ardelean Denisa Maramures Burcuş Andrea 0 0 0     
49 GL_6_01 Atanasiu Robert Galati Iordachi Lizeta 0 0 0     
50 CL_6_01 Birsan Mircea Mihail Calarasi Dumitru Ioana 0 0 0     
51 VN_6_09 Bratu Maria Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
52 VN_6_08 Bratu Ionut Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
53 VS_6_03 BUMBU ETIEN Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
54 SV_6_01 CALUJAC RAUL Suceava Marcu Daniela 0 0 0     
55 BH_6_04 Campan Ioana Bihor Baican Carmen Diana 0 0 0     
56 CT_6_02 Catana Diana Constanta Gearāp Mihaela 0 0 0     
57 NT_6_02 Cazacu Andreea Neamt Smaranda Lacramioara 0 0 0     
58 VN_6_10 Cherechesu Andrei Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
59 BN_6_04 Chiciudean Catalin Bistrita-Nasaud Liana Buzan 0 0 0     
60 BN_6_01 Chilom Mircea Bistrita-Nasaud Liana Buzan 0 0 0     
61 VN_6_11 Chiper Robert Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
62 VN_6_06 Chiriloaie Dragos Vrancea Vulpoiu Genovica 0 0 0     
63 PH_6_03 CIOBANU ANDREI-COSMIN Prahova Dragomirescu Cristina 0 0 0     
64 GL_6_02 Ciorici Andrada Galati Iordachi Lizeta 0 0 0     
65 VL_6_03 Costache Laura Valcea Cojocaru Nicoleta 0 0 0     
66 SV_6_02 COTLET ANA Suceava Marcu Daniela 0 0 0     
67 PH_6_01 CRIVAT VICTOR Stefan Prahova STANCIU MIHAELA CARMEN 0 0 0     
68 MM_6_02 Danci Bianca Maramures Burcuş Andrea 0 0 0     
69 VL_6_04 Danciu Ana Maria Valcea Cojocaru Nicoleta 0 0 0     
70 GL_6_09 Dobrin Cristina Galati Joc Genia 0 0 0     
71 GL_6_03 Dumitriu Roxana Galati Iordachi Lizeta 0 0 0     
72 PH_6_04 FLOREA ANDREI-GEORGE Prahova Dragomirescu Cristina 0 0 0     
73 BR_6_01 Gadiuta Teodora Braila Ciurea Silvia 0 0 0     
74 BB_6_12 Gheorghe Teodora Bucuresti Knopf Anca 0 0 0     
75 AG_6_05 Ghita Andrei Arges Vlad Marian 0 0 0     
76 MM_6_05 Grigor Sebastian Maramures Burcuş Andrea 0 0 0     
77 CT_6_03 Grigorescu Răzvan Constanta Gearāp Mihaela 0 0 0     
78 BC_6_01 HOTHAZIE VLADUT Bacau SICHIM CRISTINA 0 0 0     
79 CJ_6_01 Iacob Gabriel Cluj Mirela Pop 0 0 0     
80 GL_6_05 Iacob Adelina Galati Iordachi Lizeta 0 0 0     
81 VS_6_01 IGNAT ALEXANDRU Vaslui URSU VASILE 0 0 0     
82 BZ_6_01 Iordache Andrei Buzau Zugravu Petre 0 0 0     
83 BH_6_03 Iova Rares Bihor Baican Carmen Diana 0 0 0     
84 MM_6_06 Iuga Andreea Maramures Burcuş Andrea 0 0 0     
85 NT_6_03 Ivan Livia Neamt Smaranda Lacramioara 0 0 0     
86 SB_6_02 Lazar Cristina Sibiu Popa Virgina, Claudia Butnar 0 0 0     
87 VN_6_12 Leica Irina Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
88 BH_6_02 Luca Adina Bihor Baican Carmen Diana 0 0 0     
89 VN_6_02 Manaila Mihaela Vrancea Vulpoiu Genovica 0 0 0     
90 BR_6_02 Manita Mircea Braila Ciurea Silvia 0 0 0     
91 GL_6_06 Mateita Sebastian Galati Iordachi Lizeta 0 0 0     
92 TM_6_01 MATRAGUNA MIHAI Timis Rodica Fanaru, Centru excelenta 0 0 0     
93 DJ_6_03 MĪCIU VLAD Dolj Preoteasa C. 0 0 0     
94 GL_6_08 Moise Gabriel Galati Joc Genia 0 0 0     
95 BN_6_02 Morar Catalin Bistrita-Nasaud Liana Buzan 0 0 0     
96 CL_6_02 Munteanu George Daniel Calarasi Dumitru Ioana 0 0 0     
97 BB_6_09 Nicolaescu Luca Bucuresti Rodica Cherciu 0 0 0     
98 PH_6_02 NITESCU IOAN BOGDAN Prahova STANCIU MIHAELA CARMEN 0 0 0     
99 GL_6_16 Onose Alexandru Galati Stanciu Adriana 0 0 0     
100 SB_6_01 Oprea Camelia Sibiu Popa Virgina, Claudia Butnar 0 0 0     
101 VN_6_13 Palade Bogdan Eugen Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
102 BH_6_01 Pantea Nadina Bihor Baican Carmen Diana 0 0 0     
103 AG_6_08 Pascale Vlad Giorgian Arges Oprea Adriana 0 0 0     
104 VS_6_04 PASCALIN GABRIEL Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
105 VS_6_05 PETRILA DENISA ELENA Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
106 BN_6_03 Pop Claudia Bistrita-Nasaud Liana Buzan 0 0 0     
107 VS_6_06 POPA SIMONA ROXANA Vaslui CIURARIU CRISTINA 0 0 0     
108 GL_6_07 Popa Alexandru Galati Penu Ionela 0 0 0     
109 OT_6_02 Popescu Sorin Olt Popescu Doru 0 0 0     
110 CL_6_03 Radu Cosmin Ionut Calarasi Dumitru Ioana 0 0 0     
111 OT_6_01 Radulescu Dan Olt Catanoiu Camelia 0 0 0     
112 AG_6_04 Rezus Cornel Arges Vlad Marian 0 0 0     
113 VN_6_01 Robu Silvia Vrancea Vulpoiu Genovica 0 0 0     
114 AG_6_10 Rosu Gabriel David Arges Oprea Adriana 0 0 0     
115 DB_6_02 Savulescu Claudiu George Dambovita Carstea Nicoleta 0 0 0     
116 AG_6_07 Scarlatescu George Petre Arges Oprea Adriana 0 0 0     
117 DB_6_01 Stanculete Vlad Marian Dambovita Carstea Nicoleta 0 0 0     
118 CL_6_04 Stefan Eduard Mihai Calarasi Dumitru Ioana 0 0 0     
119 PH_6_09 Suflea Claudiu Alexandru Prahova Ionescu Daniela 0 0 0     
120 VN_6_14 Suliman Anca Vrancea Patrascu Maria 0 0 0     
121 GL_6_13 Tainescu Sergiu Galati Penu Ionela 0 0 0     
122 CL_6_05 Tudor Adrian Calarasi Dumitru Ioana 0 0 0     
123 GL_6_11 Ursu Adina Galati Joc Genia 0 0 0     
124 VS_6_02 URSU CRISTIAN ANDREI Vaslui URSU VASILE 0 0 0     
125 VL_6_05 Uta Stefana Valcea Cojocaru Nicoleta 0 0 0     
126 VL_6_06 Vaduva Mihnea Alexandru Valcea Cojocaru Nicoleta 0 0 0     
127 SV_6_04 VLADIANU COSMIN Suceava Marcu Daniela 0 0 0     
128 GL_6_14 Zaharia Raul Galati Penu Ionela 0 0 0     


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com