home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a

Clasa a 8-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 BB_8_05 Gheoghe Mihai Dan Bucuresti Baltescu Paul-Dan, Gheorghe Cosmin, Tataroiu Bogdan-Cristian 100 100 200    calificat
2 DJ_8_01 MURTAZA ALEXANDRU Dolj Coravu L. 100 100 200    calificat
3 PH_8_01 VLAD COSTIN-ALEXANDRU Prahova Dragomirescu Cristina 100 100 200    calificat
4 BB_8_08 Posdarascu Daniel Eugen Bucuresti Kisch Mariana, Baltescu Paul-Dan 98 100 198    calificat
5 BB_8_10 Tran Bach Hai Bucuresti Kisch Mariana, Baltescu Paul-Dan 94 100 194    calificat
6 BB_8_03 Bica Ioana Bucuresti Kisch Mariana 99 84 183    calificat
7 BB_8_09 Taloi Bogdan Bucuresti Kisch Mariana 100 46 146    calificat
8 BB_8_01 Andreescu Mihai-Iulian Bucuresti Rodica Cherciu 95 48 143    calificat
9 IS_8_06 Ţucăr Liana-Ştefania Iasi Emanuela Cerchez Marinel Şerban 100 30 130    calificat
10 VL_8_01 Suciu Ioan Valcea Loghin Malina 96 24 120    calificat
11 BB_8_18 Zaharia Cristian Bucuresti Rodica Cherciu 95 18 113    calificat
12 BB_8_04 Gegea Dragos Bucuresti Kisch Mariana 100 0 100    calificat
13 IS_8_07 Rusu Alexandru Iasi Emanuela Cerchez Marinel Şerban 100 0 100    calificat
14 PH_8_02 STANESCU SIMONA Prahova Dragomirescu Cristina 100 0 100    calificat
15 IS_8_01 Scīnteie Sebastian Iasi Lucia Miron 81 18 99    calificat
16 BB_8_02 Anghel Daniel Bucuresti Boca Valentin, Stan Serban Andrei 98 0 98    calificat
17 IS_8_04 Filimon Marta Diana Iasi Maftei Ionel Ivaşc Cornelia 19 78 97    calificat
18 SV_8_02 MARCU STEFAN OVIDIU Suceava Marcu Daniela 96 0 96    calificat
19 BB_8_12 Voicu-Moldoveanu Andrei-Radu Bucuresti Rodica Cherciu 96 0 96    calificat
20 MM_8_02 Hotea Ciprian Maramures Roşca Ovidiu 95 0 95    calificat
21 PH_8_05 Bucur Radu Mihai Prahova Crisu Oana 76 18 94    calificat
22 BB_8_20 Militaru Matei Bucuresti Rodica Cherciu 92 0 92    calificat
23 BB_8_11 Pripoae Silvia Bucuresti Baltescu Paul-Dan, Cosmin Gheorghe 70 22 92    calificat
24 BB_8_14 Frasineanu Vlad Bucuresti Boca Valentin, Stan Serban Andrei 72 12 84    calificat
25 IS_8_05 Blejuşcă Sabin Iasi Maftei Ionel Ivaşc Cornelia 83 0 83    calificat
26 BB_8_15 Nechita Laura Bucuresti Kisch Mariana 81 0 81    calificat
27 BB_8_06 Gramatovici Stefan-Cosmin Bucuresti Rodica Cherciu 68 6 74    calificat
28 PH_8_09 Matei Andrei Prahova Crisu Oana 72 0 72    calificat
29 PH_8_04 Cremarenco Diana Maria Prahova Crisu Oana 59 6 65    calificat
30 GL_8_03 Dimitriu Petru Galati Penu Ionela 53 12 65    calificat
31 PH_8_08 Kusztos Razvan Emanuel Prahova Crisu Oana 8 46 54    calificat
32 GL_8_04 Albulescu Cosmina Galati Zaharia Simona 52 0 52    calificat
33 SM_8_01 Doloczki Dalma Satu-Mare Balint Zsuzsana, Demeter Csaba 52 0 52    calificat
34 CT_8_01 Durbală Cătălina Constanta Răvoiu Daniela 34 12 46    calificat
35 CT_8_03 Moroianu Ştefania Constanta Răvoiu Daniela 22 18 40    calificat
36 MM_8_03 Ţiplea Tudor Petru Maramures Roşca Ovidiu 32 6 38     
37 MM_8_04 Cerrahoglu Omer Maramures Maidan Alin 37 0 37     
38 BB_8_21 Zurzic Zeljko Bucuresti Knopf Anca 37 0 37     
39 GJ_8_05 Cioc Stefan Gorj Dabelea Oana 16 18 34     
40 BB_8_07 Neagu Rares Bucuresti Kisch Mariana 0 30 30     
41 PH_8_03 Savulescu Roxana MIHAELA Prahova Crisu Oana 29 0 29     
42 SV_8_01 CRETU IRINA Suceava Marcu Daniela 27 0 27     
43 AB_8_01 PETRASCU RAZVAN Alba MUNTEAN MARIUS 27 0 27     
44 BB_8_17 Nae Andrei Bucuresti Kisch Mariana 0 23 23     
45 GJ_8_01 Stoichitoiu Radu Gorj Labescu Nicolae 22 0 22     
46 BB_8_16 Voicu Anton-Filip Bucuresti Rodica Cherciu 6 12 18     
47 BR_8_01 Baluta Ciprian Braila Trufas Catalina 17 0 17     
48 BB_8_19 Ion Alina Bucuresti Knopf Anca 17 0 17     
49 PH_8_10 Stanescu Teodor Prahova Crisu Oana 16 0 16     
50 PH_8_06 Buzatu Vlad Andrei Prahova Crisu Oana 14 0 14     
51 CT_8_02 Gaga Andrei Constanta Gearāp Mihaela 13 0 13     
52 AG_8_02 Ileana Marian Arges Vlad Marian 12 0 12     
53 IS_8_02 Ţuiu Costel Iasi Emanuela Cerchez Marinel Şerban 9 0 9     
54 AB_8_03 BREAZ VALENTIN Alba ONAC SEBASTIAN 7 0 7     
55 BB_8_13 Barbalau Antonio Bucuresti Rodica Cherciu 4 0 4     
56 AG_8_03 Casapopol Eliza Arges Balaci Mihaela 4 0 4     
57 CJ_8_01 Rusu Robert Cluj Adrian Negreanu-Maior 4 0 4     
58 AB_8_02 AILENEI ANDRADA ELENA Alba ONAC SEBASTIAN 3 0 3     
59 BC_8_01 ALBU ALEXANDRU Bacau VIERU ILIE 2 0 2     
60 BZ_8_01 Balta Mircea Buzau Zugravu Petre 2 0 2     
61 TM_8_01 BARNUT ALEXANDRU Timis Brad Victor 0 0 0     
62 BH_8_03 Cioci Mircea Bihor Baican Carmen Diana 0 0 0     
63 BC_8_02 CIULINARU ANDREI Bacau VIERU ILIE 0 0 0     
64 OT_8_01 Cotet Teodor Mihai Olt Popescu Doru 0 0 0     
65 MM_8_01 Dan Bernadette Maramures Roşca Ovidiu 0 0 0     
66 PH_8_07 Ghegoiu Stefan Prahova Crisu Oana 0 0 0     
67 AG_8_01 Ghita Petrut Arges Vlad Marian 0 0 0     
68 GL_8_05 Iorga Alexandru Galati Fotache Ionela 0 0 0     
69 AB_8_04 MACARIE IULIA Alba ONAC SEBASTIAN 0 0 0     
70 GL_8_02 Mitescu Dan Galati Stanoiu Carmen 0 0 0     
71 GJ_8_03 Popescu Razvan Gorj Labescu Nicolae 0 0 0     


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com