home ONI Gim 2010 oji2010 InfONline ONI 2010 Liceu
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

20 ian. 2010, ora 22:05 Rezultatele la Gimnaziu sunt publice !
Arhiva cu solutii si teste se afla in sectiunea SUBIECTE !!!

23 ian. 2010, ora 18:00-In urma analizarii contestatiilor:
La clasele a 5-a, a 6-a si a 7-a punctajele au ramas nemodificate.
La clasa a 8-a:
  • La candidatii cu ID-urile MM_8_03, BB_8_07 si BB_8_17, datorita unei erori de import a borderoului de evaluare in baza de date, punctajul de la problema 1 a fost memorat la problema 2. In concluzie, MM_8_03 are 32p la problema 1 si 6p la problema 2, BB_8_07 are 30p la problema 1 si 0p la problema 2, iar BB_8_17 obtine 23p la problema 1 si 0p la problema 2;
  • Pentru concurentul BB_8_04 punctajul initial se mentine;
rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a (primii 100 din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Velicu Adrian Colegiul Național ”Mircea cel Bătrân” Constanța Ravoiu Daniela,Soporan Camelia Constanta 100 100 200 calificat
2 Hevele István Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Simó Margit Harghita 100 100 200 calificat
3 Perticas Catalin-Florian Lic. Teor. "A. Iancu" Cluj-N. Stanca Florentina Cluj 100 100 200 calificat
4 Ionescu Marius Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Serban Manuela Brasov 100 100 200 calificat
5 Caşu Pop Bogdan Stelian Colegiul National Unirea Oprea Marilena Vrancea 100 100 200 calificat
6 Marcu Florian Colegiul Național "Roman Vodă" Roman Gavril Petru, Moldovanu Florin Neamt 100 100 200 calificat
7 Tataroiu Bogdan-Cristian Liceul International de Informatica, S3 Baltescu Paul Dan Bucuresti 100 100 200 calificat
8 Parvu Andrei Bogdan Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Buruiana Filip Bucuresti 100 100 200 calificat
9 Ursachi Catalin Colegul National "Dimitrie Cantemir" Onesti Ifrim Aliana Bacau 90 100 190 calificat
10 Tudorica Constantin Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor, Andreica Mugurel Ionut Bucuresti 90 100 190 calificat
11 Bogdanescu Ionut Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Manz Victor Bucuresti 90 100 190 calificat
12 Tutunaru Cosmin Colegiul National Traian Pit-Rada Ionel Vasile Mehedinti 100 90 190 calificat
13 Stretcu Otilia Colegiul National "Gheorghe Titeica" Cretescu Rodica Mehedinti 80 100 180 calificat
14 BIVOL MIHAI COLEGIUL NATIONAL "DINICU GOLESCU" TATULEA MARIA Arges 100 70 170 calificat
15 Hasegan Daniel Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu Mures 70 100 170 calificat
16 Cretu Iulian Colegiul National "Stefan cel Mare" Suceava Marcu Ovidiu/ Vlad Giorgie Suceava 60 100 160 calificat
17 Sirbu Alexandru C.N. B.P.Hasdeu Buzau Alin Burta Buzau 50 100 150 calificat
18 Misarca Andrei Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov Brasov 50 100 150 calificat
19 Salagean Artur Colegiul National "Silvania" Zalau Morar Florin Salaj 90 50 140 calificat
20 Cocora Cosmin Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu Bucuresti 100 30 130
21 SAVU VICTOR Colegiul National “Samuel von Brukenthal” Sibiu FLOREA DELILAH Sibiu 100 30 130 calificat
22 Suciu Mircea Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Ionescu Maria Brasov 100 20 120 calificat
23 Vladescu Alexandru Victor Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Knopf Anca, Manz Victor Bucuresti 100 20 120 calificat
24 Mathe Bogdan Colegiul National ”Al. Papiu Ilarian” Tg-Mures Cristurean Horatiu Mures 100 10 110 calificat
25 Andreiana Andrei C. N. Fratii Buzesti Grindeanu Mihaela Dolj 10 100 110 calificat
26 OPRESCU RADU C.N. CAROL I LICA OVIDIU, NICULESCU FLORIN Dolj 10 100 110 calificat
27 Popescu Victor Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel, Manz Victor Bucuresti 10 100 110 calificat
28 BADEA CATALIN C.N."C-TIN CARABELLA" ARABAGIU CIPRIAN Dambovita 100 0 100 calificat
29 Dinu Sorin-Dorel Colegiul National "O.Onicescu", S4 Radulescu Magdalena Bucuresti 100 0 100 calificat
30 Musoiu Tudor Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica Prahova 100 0 100
31 Jurba Andrei Tiberiu Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor Bucuresti 100 0 100
32 Holonec Vasile-Aurel Lic. Teor. "Al. Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela Cluj 90 10 100 calificat
33 Palianos Cristian Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Ciobanu Corina, Homorodean Marcel Bucuresti 0 100 100 calificat
34 Bondor Bogdan Gabriel Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei Bihor 0 100 100 calificat
35 Asaftei Robert Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile Vaslui 90 10 100 calificat
36 Poasca Mihai Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov Brasov 90 0 90 calificat
37 PRICOPE RAZVAN AURELIAN C.N. V. ALECSANDRI GALATI VOINEA MIRELA, COBZARU LUMINITA Galati 90 0 90 calificat
38 Udrea Cosmin Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin Ialomita 80 0 80 calificat
39 Sevastian Emma Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina Prahova 70 0 70
40 STAMATE COSMIN ŞTEFAN Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Tulcea Pârlitu Rodica Tulcea 40 30 70 calificat
41 Predoi Cătălina Liceul Teoretic ”Ovidius” Constanța Alina Nițu Constanta 50 10 60 calificat
42 Pârcalabescu Maria Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica Prahova 50 10 60
43 Sosu Cristian Colegiul National Traian Pit-Rada Ionel Vasile Mehedinti 50 0 50 calificat
44 Mihailescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul", S2 Sacuiu Silviu Bucuresti 20 30 50
45 Sangeorzan Alexandru Ion Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Muresan Ciprian Bistrita-Nasaud 50 0 50 calificat
46 Amza Catalin C. N. Fratii Buzesti Dochia Marinela Dolj 10 30 40 calificat
47 Atomei Ionuț Colegiul Național de Informatică Piatra-Neamț Ene Dumitru Neamt 40 0 40
48 Mandici Szilard Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba, Csipo Eniko Satu-Mare 30 10 40 calificat
49 Hanczy-Pop Filip C.N."S.Barnutiu" Simleul Silvaniei Butusina Florin Salaj 20 20 40
50 GEANTA MARIUS Colegiul National N.Grigorescu Campina DARIE SIMONA Prahova 40 0 40
51 Moldovan Ilie-Marcel Lic. Teoretic "Pavel Dan" Campia Turzii Rad Lenuta / Mesarosiu Ecaterina Cluj 30 10 40
52 Papp Georgia Colegiul National Emanuil Gojd Corina Matei Bihor 10 30 40
53 Cazacu Iulian Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica Prahova 20 10 30
54 Dinu Cristian Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Brasov Burcuta Maria, Barbat Diana Brasov 30 0 30
55 Iacob Radu Cristian Alexandru Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Manz Victor Bucuresti 10 20 30
56 Pietrusel Andrei Liceul Teoretic "Neagoe Basarab" Oltenita Chitu Lucian Calarasi 30 0 30 calificat
57 MITU FLORIN - DĂNUŢ COL. NAŢ. "A.IANCU" - CÎMPENI BERINDEIE ELENA Alba 20 10 30 calificat
58 CIUBOTARIU MARIUS-GEORGE COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI CHIRA LILIANA/ILINCARIU OANA Botosani 0 30 30
59 Nistor Bogdan Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina Prahova 30 0 30
60 Toma Marius C. N. Fratii Buzesti Dochia Marinela Dolj 30 0 30
61 BORBATH TAMAS Liceul Teoretic Szekely Miko Iakab Tibor Covasna 0 30 30 calificat
62 MONA NORBERT Colegiul National Mihai Eminescu HAITA FLORENTINA-ANCA Bihor 20 10 30
63 Ungureanu Victor Col.Nat.Bănătean Timisoara Chiriac Domnica/Branga Monica Timis 30 0 30
64 Rogojan Cătălin Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Contraş Diana ,Belbe Maria Maramures 30 0 30
65 SUCIU DANIEL COL. NAŢ. "H.C.C." - ALBA IULIA ONAC SEBASTIAN Alba 10 20 30 calificat
66 Stancu Vlad C.N. "Tudor Vladimirescu" TgJiu Nodea Eugen Gorj 30 0 30 calificat
67 Ardelean Vlad Colegiul Naţional "Gh. Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Moldovan Rodica Maramures 30 30 calificat
68 Morosan Mihail Colegiul National "Petru Rares" Suceava Erhan Mihail Suceava 0 30 30 calificat
69 Catuneanu Mircea Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina Prahova 10 20 30
70 BEC BOGDAN - VIOREL COL. NAŢ. "A.IANCU" - CÎMPENI BERINDEIE ELENA Alba 0 20 20
71 Domsa Adrian Lic. "Gr. Moisil" Timişoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana Timis 10 10 20
72 Radulea Adrian C.N. "Ecaterina Teodoroiu" TgJiu Runceanu Mihaela Gorj 0 20 20 calificat
73 Chertes Raul Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare Jurge Horea Satu-Mare 20 0 20
74 Nistorica Vlad Colegiul National "I.L.Caragiale"Ploiesti Daniela Lica Prahova 20 0 20
75 Patachi Stefan Colegiul National "Petru Rares" Suceava Stefanescu Narcisa Daniela Suceava 20 0 20
76 Draghici Mihail Colegiul National "Mihai Viteazul" Dragomirescu Cristina Prahova 10 10 20
77 PADUREANU VICTOR C.N. CAROL I LICA OVIDIU Dolj 10 10 20
78 Timofte Ciprian Colegiul National "Ferdinand I" Bacau Intuneric Ana/Sichim Cristina Bacau 0 10 10
79 Nagy Csaba Grup Scolar Electromures Tg-Mures Kondert Eniko Mures 0 10 10 calificat
80 Popescu Vlad C.N. "Tudor Vladimirescu" TgJiu Popescu Sanda/Negrea Carmen Gorj 0 10 10
81 Lukács Andor Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Demeter István-Hunor Harghita 0 10 10
82 Iagar Robert Colegiul National "Elena Ghiba Birta" Arad Cioran Ramona, Popescu Adriana Arad 0 10 10
83 Pop Mihai Col. Nat. "E. Racovita" Cluj-N. Calina Ramona Cluj 0 10 10
84 TRANDAFIR RADU COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" SUTAN DANA / NEDELEA OTILIA Arges 0 10 10
85 ŞTIRBU BELGHIN Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Tulcea Saveliev Iulian Tulcea 10 0 10
86 Clinciu-Glisca Petre C.N. "Ecaterina Teodoroiu" TgJiu Runceanu Mihaela Gorj 0 10 10
87 Coţofana Cristian Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Oancea Monica Sibiu 0 10 10
88 POPOVENIUC MIRELA COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU" BOTOSANI CHIRA LILIANA Botosani 0 10 10
89 JAKABOS LORAND Liceul Teoretic Nagy Mozes Budai Edit Covasna 10 0 10
90 Demeter Csaba Liceul Teoretic Tamási Áron Odorheiu Secuiesc Godra Hajnal Harghita 0 10 10
91 Bogolin Vlad Simion Col. Nat. "L. Rebreanu" Bistrita Muresan Ciprian Bistrita-Nasaud 0 10 10 calificat
92 STANCIU ADELA COL. NAŢ. "T. MAIORESCU" - AIUD GROZA SORIN Alba 0 10 10
93 PATRU IRINA COLEGIUL NATIONAL "ION C. BRATIANU" VOICA NICOLETA Arges 0 10 10
94 Solcan Ada Mihaela Colegiul National de Informatica "T.Vianu", S1 Gradinescu Monica, Toca Livia Bucuresti 10 0 10
95 Gabor Oliviu Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Gal Carmen Arad 10 0 10
96 Cucerzan Melania Colegiul National "Gheorghe Titeica" Roman Mihaela Mehedinti 10 0 10
97 Cristian Alexandru Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Oancea Monica Sibiu 10 0 10
98 DOGARU CATALIN COLEGIUL NATIONAL VLAICU VODA UNGUREANU ION, NEGRILESCU NICOLAE Arges 10 0 10
99 Lang Mate Colegiul National Kolcsey Ferenc Satu Mare Demeter Csaba, Balint Zsuzsana Satu-Mare 0 10 10
100 Ghiuță Alexandru Colegiul Național "Roman Vodă" Roman Moldovanu Florin Neamt 0 10 10


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: allbu2003[AT]yahoo.com